Logo Logo
VAP Hibe Programı İçin Hibe Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

VAP Hibe Desteği başvuru iş ve işlemleri ve hibe  desteği başvurusu  için kendi proje  başvuru formunuzu  doldurmanıza yönelik olarak  ‘’ T.Hibe  Desteği Almış Örnek  VAP Projeleri’’  yani  VAP Hibe Desteğini almak için ihtiyacınız olan herşey web sitemizde  satışa sunulmaktadır.

Fakat buna rağmen  kimisi çilekli sever !

Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …

Bütün çilek sevenler için  kendi işletmesi için VAP hibe destekleri konusunda alanında profesyonel KOBİ Uzmanları  Hibe Kurtları  refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile piyasa fiyatının yarısına özel  danışmanlık hizmeti satın almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili VAP Hibe Projesi ve İşletme Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. 

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile VAP HİBE Proje Başvurularınızı Hazırlıyoruz.

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin VAP Hibe Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz projenin VAP Hibe  Desteği Kurulunca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içinde geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin Garantili VAP Hibe   Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

A) VAP hibe  başvurusu için Kalkınma ajansına sunmanız gereken evraklar.

B) VAP hibe iş planı proje başvuru formunun  hazırlanması

C) VAP proje başvuru formunuz hibe almaya hak kazandıktan ( başvurunuz onaylandıktan ) sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık.

İşletmeniz için %100 Kesin Garantili VAP Hibe Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili VAP hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.  

%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili VAP Hibe Desteği Danışmanlık hizmet paket programımızı  hakkında  detaylı bilgi  sahibi olmak için  tıklayınız.

VAP Hibe Desteği alma konusunda danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşteri referanslarımız ve VAP Hibe Desteği danışmanlık fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler