Logo Logo
Santez Hibe Programı İçin Hibe Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

SANTEZ Hibe Desteği başvuru iş ve işlemleri ve hibe  desteği başvurusu  için kendi proje  başvuru formunuzu  doldurmanıza yönelik olarak  ‘’ T.Hibe  Desteği Almış Örnek  SANTEZ Projeleri’’  yani  SANTEZ Hibe Desteğini almak için ihtiyacınız olan herşey web sitemizde  satışa sunulmaktadır.

Fakat buna rağmen  kimisi çilekli sever !

Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …

Bütün çilek sevenler için  kendi işletmesi için SANTEZ hibe destekleri konusunda alanında profesyonel KOBİ Uzmanları  Hibe Kurtları  refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile piyasa fiyatının yarısına özel  danışmanlık hizmeti satın almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili SANTEZ Hibe Projesi ve İşletme Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. 

Üstelik isteyen işletmelere SANTEZ Desteklerinin yanında KOSGEB Genel Destek,KOSGEB ARGE ve İnovasyon, KOSGEB Endüstriyel Uygulama Desteği, TÜBİTAK 1512 BİGG,Kalkınma Ajansı,Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı,TEKNOKENTLER,AB Yenilik ve İnovasyon Hibeleri  vb diğer hibe destekleri konusunda danışmanlık sunup diğer hibe desteklerini de aynı anda almanız yönünde %100 hibe desteği alma  garantili danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Bu harika fırsatı yakalamak hem  SANTEZ hemde KOSGEB hibe  desteklerini aynı anda hemen almak için sizde  web sitemizden %100 Destek Alma Garantili  SANTEZ+Diğer Hibeler Danışmanlık Hizmeti almak için bize hemen ulaşa bilirsiniz.

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile SANTEZ HİBE Proje Başvurularınızı Hazırlıyoruz.

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin SANTEZ Hibe Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz projenin SANTEZ Hibe  Desteği Kurulunca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size5 iş günü içinde  geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin Garantili SANTEZ Hibe   Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

A) SANTEZ hibe  başvurusu için Kalkınma ajansına sunmanız gereken evraklar.

B) SANTEZ hibe iş planı proje başvuru formunun  hazırlanması

C) SANTEZ proje başvuru formunuz hibe almaya hak kazandıktan ( başvurunuz onaylandıktan ) sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık

İşletmeniz için %100 Kesin Garantili SANTEZ Hibe Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili SANTEZ hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.  

%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili SANTEZ Hibe Desteği Danışmanlık hizmet paket programımızı  hakkında  detaylı bilgi  sahibi olmak için  tıklayınız.

SANTEZ Hibe Desteği alma konusunda danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşteri referanslarımız ve SANTEZ Hibe Desteği danışmanlık fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler