Logo Logo
TÜBİTAK Hibe Destekleri Nelerdir?

Ülkemizin yaşam kalitesinin artmasına ve sürdürülebilir gelişmesine hizmet eden, bilim ve teknoloji alanlarında yenilikçi, yönlendirici, katılımcı ve paylaşımcı bir kurum olma vizyonunu benimseyen TÜBİTAK; gerek KOBİ’ler, gerek üniversiteler, gerekse sanayi ve girişimcilik alanlarında araştırma- geliştirme    ile ilgili çalışmalara önemli ölçüde katkı sağlayarak Ülke sanayisi ve Akademik kurumlarının Global ölçekte rekabetçi bir yapıya evrilmeleri amaçlamaktadır.

Ülkemizdeki ekonominin yapıtaşı olan KOBİ’ler, yaratmış oldukları istihdam ve katma  değer ile ekonomik ve sosyal kalkınmada önemli bir rol üstlenmektedir. Ülkemizin kalkınması, öncelikle ülkemizdeki KOBİ’lerin geliştirilmesi ve rekabetçi bir yapıya kavuşturulmasıyla mümkündür. Ülkemizdeki KOBİ’lerin istenen seviyeye gelmesi yerel Ulusal ve Uluslararası hibe  teşvik ve krediler desteklerinden yararlanması ile ivme  kazanmaktadır.

TÜBİTAK girişimcilere, özel sektöre, kamu kurumlarına ve üniversitelere AR-GE konularında destek sağlamaktadır. Bu hibe  destekleri  web sitemizde 2 ana  başlık altında  detaylı olarak  anlatılacaktır.

SANAYİ ARGE HİBE DESTEKLERİ

GİRİŞİMCİLİK DESTEK PROGRAMLARI HİBE DESTEKLERİ;

AKADEMİK ARGE HİBE DESTEK PROGRAMLARI

TÜBİTAK 1000  ; ÜNİVERSİTELERİN ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME POTANSİYELİNİN ARTIRILMASINA YÖNELİK DESTEK PROGRAMI

TÜBİTAK 1001  ; BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA PROJELERİNİ DESTEKLEME PR.

TÜBİTAK 1002  ; HIZLI DESTEK PROGRAMI

TÜBİTAK 1003  ; ÖNCELİKLİ ALANLAR AR-GE PROJELERİ DESTEKLEME PROGRAMI

TÜBİTAK 1005  ; ULUSAL YENİ FİKİRLER VE ÜRÜNLER ARAŞTIRMA DESTEK PROGRAMI

TÜBİTAK 1007;  KAMU KURUMLARI ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME PROJELERİNİ D.P.

TÜBİTAK 1011; ULUSLARARASI BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİNE KATILMA PROGRAMI (UBAP)

TÜBİTAK 1505; ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ DESTEK PROGRAMI

TÜBİTAK 1513  ; TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSLERİ DESTEKLEME PROGRAMI

TÜBİTAK 3001  ; BAŞLANGIÇ AR-GE PROJELERİ DESTEKLEME PROGRAMI

TÜBİTAK 3501  ; KARİYER GELİŞTİRME PROGRAMI

ÖNEMLİ NOT : Web sitemizde  sadece  TÜBİTAK Sanayi ARGE  Hibe  Destekleri ve Girişimciler için ARGE vb. hibe  desteği  başlıklı  bölümler  anlatılacaktır .

Devamını Oku...

Aracı ve  proje yazarı firmalara ihtiyaç duymadan kendi TÜBİTAK ARGE Hibe  desteği proje dosyanızı hazırlamak için sizde web siteminde yer alan TÜBİTAK ARGE T.Hibe Desteği Almış ,yüzlerce proje örneği dosyası arasından sizin için en uygun olanını seçip  satın alabilirsiniz. Web sitemizden Aracısız Hibe Alma Çözümleri arasında yer alan TÜBİTAK T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinden yararlanarak sizde t. hibe desteği proje örneği  satın alan binlerce  müşterimiz gibi  aracı ve proje  yazarı firmalara , on binlerce lira proje  hazırlatma ücreti ödemeden  satın almış olduğunuz proje örneğinden yararlanarak kendi TÜBİTAK ARGE Hibe  Desteği proje dosyanızı  çok kolay ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz.

Kendi TÜBİTAK  ARGE  Proje dosyasını  hazırlamak için ,web sitemizden  t. hibe desteği almış  proje örneği satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde satışa sunulan örnek t.hibe  desteği almış binlerce proje örneği  arasında yer alan t.hibe  desteği almış TÜBİTAK ARGE proje örneklerini incelemek için tıklayınız.

TÜBİTAK Hibe Destekleri hakkında detaylı bilgi almak ve uygulamaya koymak istediğiniz ARGE  projesinin hangi TÜBİTAK ARGE Hibe Desteği kapsamında olduğunu öğrenmek ve  iletişime  geçmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler