Logo Logo
%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

Web sitemizde  sizlerin en hızlı kolay ve en doğru yoldan tek başınıza  çeşitli Devlet hibe  ve kredine hemen ulaşmanızı sağlamaya yönelik hazırlanan Hibe  Alma Rehberleri ve T.Hibe  Desteği Almış İş Plan Proje  Başvuru  Formlarına rağmen çeşitli sebepler ile işletmesi için özel hibe  başvurusu yapmak isteyen  bütün çilekli sevenler için  %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti Sunmaktayız.

Kimisi çilekli sever ,

Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek bizden alınır.

Bütün çilek sevenler için  kendi işletmesine TKDK IPRAD-2  hibe desteklerinin bütün bileşenleri ( tarım, hayvancılık, üretim,satış pazarlama,depolama,işleme, bakım tadilat modernizasyon vb.) konusunda alanında profesyonel KOBİ Uzmanları (Hibe Kurtları) refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile uygun fiyata özel  danışmanlık hizmeti satın almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili TKDK Hibe Projesi ve İşletme Danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Devamını Oku...

Üstelik isteyen işletmelere TKDK Hibe Desteklerinin yanında ,1.500.000 TL’ye kadar Kalkınma Ajansı Destekleri konusunda danışmanlık, KKYDP  hibe desteği kapsamında olan 1.000.000-3.000.000 TL arasından  değişen miktarlara hibe desteğini de aynı anda alması yönünde de danışmanlık sunup tam kadro tam hizmet ile  yanınızdayız.

Bu harika fırsatı yakalamak hem  TKDK,  hem Kalkınma Ajansı ,hem de Kırsal Kalkınma hibe  desteklerini aynı anda hemen almak için sizde  web sitemizden %100 Destek Alma Garantili  TKDK +KIRSAL KALKINMA HİBE DESTEKLERİ Danışmanlık Hizmeti almak için bize hemen ulaşa bilirsiniz.

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile TKDK Hibe Proje başvurularınızı hazırlıyoruz.

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin TKDK Hibe Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz TKDK hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,TKDK Hibe  Desteği Kurulunca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içinde geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan Danışmanlık Hizmet  Garanti Sözleşmesi’sinde  yazar. )

%100 Kesin Garantili TKDK  Hibe   Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz Hizmetin Kapsamı;

A) TKDK  hibe  başvurusu için TKDK’ya sunmanız gereken evraklar.

B) TKDK  hibe iş planı, proje başvuru formu ve mimari çizimlerin hazırlanması.

C) TKDK  proje başvuru formunuz hibe almaya hak kazandıktan ( başvurunuz onaylandıktan ) sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık .

    İşte Hizmet

                  İşte KOBİ’m

                           İşte Türkiye’m

                                           Haydi Büyü !

İşletmeniz için %100 Kesin Garantili TKDK  Hibe Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili TKDK  hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.  

TKDK  Hibe destekleri alma konusunda sunmuş olduğumuz % 100 Kesin Hibe  Desteği Alma  Garantili  Danışmanlık Hizmet Paket Programımızı satın alan ve hibe desteği  aldığımız  müşteri referansımızı ve Kesin %100 Garantili  danışmanlık hizmet fiyatlarımızı  inceleyiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler