Logo Logo
Yeni Kurulan (Kurulmak İstenen) İşletmeler

Mevcut Tarımsal İşletmelerde hibe desteği alabilir.

Başvuru sahibinin, yatırımın uygulanacağı  adreste, başvuru yapacağı alt sektör kapsamında üretim faaliyetini gerçekleştirdiği bir işletmesi varsa ve bu işletme için modernizasyon, genişletme veya yerinde yeniden inşa yatırımı yapacaksa, bu tür başvuru sahipleri “mevcut tarımsal işletme” olarak başvuru yapmalıdır.

Yumurta üretiminde aktif olarak faaliyette bulunan mevcut işletmeler kapasitelerini artırmamak şartıyla uygundurlar;

-Tesislerinde ve ekipmanlarında yenileme ihtiyacı bulunan  veya,

-Tesislerini, yerleşim bölgelerinden uzak bir alana taşıyan mevcut işletmeler  bu hibe  desteğine başvuru yapabilir.

Var olan işletmeniz için modernizasyon, genişletme, yeni demirbaş alımı, inşaat  yeni ek bina  ve bölüm yapmak için bu hibe  desteğinden yararlanabilirsiniz.

Başvuru sahibinin( hibe  desteği almak isteyenler), yatırımın uygulanacağı  adreste, başvuru yapacağı alt sektör( süt üreten tarımsal  işletme) kapsamında üretim faaliyetini gerçekleştirdiği bir işletmesi varsa ve bu işletme için modernizasyon, genişletme veya yerinde yeniden inşa yatırımı yapacaksa, bu tür başvuru sahipleri “mevcut tarımsal işletme” olarak başvuru yapmalıdır.

TKDK hibe  desteği başvuru  yapıp yumurta çiftliği  tarımsal işletmeniz için 1.000.000 avro’ya  kadar hibe  desteği almak isteyen bütün girişimci ve işletmecilere müjde!

Artık aracıya ,proje  yazarına on binlerce lira TKDK Hibe Desteği başvurusu ücreti ödemeden size çok kolay ve doğru yoldan TKDK hibe  desteklerine  başvuru yapıp  en ucuz  ve doğru yoldan  kendi başınıza TKDK hibe desteklerine  başvuru  yapabilirsiniz. Bu hibe  desteklerine  başvuru yapmak için ihtiyacınız olan her şey web sitemizde  satışa sunulmaktadır.

TKDK Hibe  desteklerine  başvuru yapmak için  adınıza bir  vergi  levhası yok  mu ? TKDK hibe  desteği almak için  yapacağı yatırım vergi levhası çıkarmak isteyen girişimcilerin dikkatine ; ‘’ TKDK hibe  desteklerine başvuru  yapıp hibe almak isteyen girişimcilere  KOSGEB Girişimcilik Destek Programı ile %90’ oranında hibe desteği sağlanıyor.

 Nasıl Mı ?

Devamını Oku...

Yeni bir  iş yeri açmak isteyen girişimciler  KOSGEB ’ten ;

İşletmelerin  vergi levhası çıkarma, kuruluş giderleri, noter, oda kayıt giderleri için 2.000 TL

İşletmelerin makine , teçhizat ,demirbaş,ofis donanımı( pc, yazıcı, tarayıcı, ldc tv, masa, koltuk takımları vb.) giderleri için 27.000 TL

İşletmelerin kira  ve personel giderleri için aylık 5.000 TL olmak üzere toplamda 21.000 TL hibe  desteği.

Üstte  belirtilen giderler için  KOSGEB hibe  desteği 50.000 TL ’dir. Bu hibe  desteği bana  yetmez  benim üretim ve hizmet amaçlı makine, teçhizat, yazılım ve programa ihtiyacım var diyorsanız  KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında 50.000 TL hibeye  ek olarak  size 100.000 TL , 30  ay sonra  geri ödemeli  ve  faizsiz kredi desteği de  sunulmaktadır.

Bu yolla ilk hibe  desteğinizi alabilirsiniz. KOSGEB Girişimcilik Desteği ile işletme açan girişimciler tabir yerinde ise bir taşta iki kuş vurmuştur, çünkü; Daha yüksek bedelli  tarım ve hayvancılık konulu hibe destekleri ( TKDK, KKYDP ,Kalkınma Ajansı vb.) için işletme kurmuş, hem de kurmuş olduğu ilk işletmesi için Devlet’ten ilk hibe  ve faizsiz kredi desteğini almıştır.

Web sitemizde  yer alan  ilgili bölümlerde  KOSGEB Girişimcilik Hibe Desteği Nedir ? Nasıl Alınır ? bu hibe desteğini en hızlı ve kolay yoldan nasıl alacağınızı keyfetmek için ihtiyacınız olan her şey  web sitemizde  yer almaktadır.KOSGEB Girişimcilik Desteği  hakkında  bütün detayları öğrenmek ve bu hibe desteğine başvuru yapmak için ihtiyacınız olan her şeye  sahip olmak için tıklayınız.Üstelik aracıya , çukacıya on binlerce lira  ücret ödemeden.

 Hibe Kurtlarından Tavsiyeler