Logo Logo
TKDK – IPRAD-2 T. Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri

TKDK IPARD-2 hibe  destekleri ile çeşitli tarım ve hayvancılık  işletmeleriniz için  sizde yeni bir  yatırım  yapmak  veya  yapmış olduğunuz  yatırım için tamamlama, makine teçhizat ve demirbaş almak, ek bina  , yeni yapı  yapmak, modernizasyon vb. için hibe  desteği alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Yeni kurulan( veya  kurulmak istenen) işletmeler Ülkemizde  genel olarak farklı kurum ve kuruluşlar tarafından  hibe  desteği alabilir. Aşağıda belirtilen durumlarda olan işletmeler web sitemizde  yer alan ve sizler için özel olarak hazırlanıp bütün ihtiyaçlarınızı  karşılayan ;

1-Hibe Alma  Rehberleri  

2-T.Hibe Desteği Almış Proje,İş Planı veya T.Hibe  Desteği Almış  Proje Başvuru Formları Örnekleri

ile  kendi hibe  desteği başvurularını hiçbir aracı ve proje  doldurma  hizmeti sunan firmaya on binlerce lira ücret ödemeden hemen  hazırlayabilirler.

Ülkemizdeki girişimci, işletmeci,iş yeri sahibi, yatırımcı ve KOBİ Devletin sunduğu  yeni hibe desteklerinden ‘’hibe desteği alma  hakları olmasına  rağmen’’ bu hibe  desteklerinden  haberdar olmadığı   ve haberdar olsa  bile  nasıl  en hızlı kolay ve doğru yoldan bu hibe desteklerini alacağını bilememektedir.

Sektörünüz ve iş faaliyet alanınız hibe desteği kapsamında olmasına  rağmen neden bu hibe  desteklerini sizde  almayasınız ? Üstelik bu hibe  desteklerine  aracılara on binlerce lira başvuru formu  hazırlatma ücreti ödemeden sizde  hemen çok hızlı bir şekilde  hibe  desteklerine başvuru yapıp, kurmuş olduğunuz( veya kuracağınız) yeni ( veya eski) işletmeniz için hibe desteği alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Web sitemizde Devlet’in çeşitli Kurum ve Kuruluşlarının hibe  desteklerini aracısız bir şekilde almanıza yönelik Aracısız Hibe Alma Çözümleri arasında yer alan; Hibe  Desteği Alma  Rehberi ve binlerce  adet T.Hibe  Desteği Almış Örnek Hibe  Desteği Başvuru Proje Formu yer almaktadır.

Sizde hibe  desteklerine  en hızlı  kolay  ve ekonomik  yoldan erişmek isteyen binlerce müşterimiz gibi   web sitemizde size  sunulan Aracısız Hibe Alma Çözümleri  arasından sizler için en uygun olanını satın alıp hibe  desteği almanın  dayanılmaz  hafifliğini  aracı ve dolandırıcılara on binlerce liranızı kaptırmadan yaşayabilirsiniz.

Bu  başlık altından derlenen bilgilerde IPRAD-2 TKDK  hibe desteklerinden yararlanmak isteyen işletme ve girişimcileriniz istifade edebilir.

TARIM VE HAYVANCILIK KONUSUNDA YATIRIM   VE İŞ FİKİRLERİNİZ İÇİN HİBE DESTEĞİ ALMA STRATEJİLERİ;

A) ADINA VERGİ LEVHASI OLMAYAN GİRİŞİMCİLER İÇİN HİBE ALMAYA BAŞLAMA  NOKTASI

Tarım ve Hayvancılık hibe desteğine başvuru  yapacak olan yatırımcılar  genel olarak  gerçek veya  tüzel kişilik olmalı yani adına bir vergi levhası olmalıdır. Yurt içinde Devletin çeşitli kurum ve kuruluşları aracılığıyla Tarım Ve Hayvancılık yatırımlarınıza(veya yeni kurmak istediğiniz, yeni kuracağınız, yeni kurduğunuz) hibe desteği alabilmeniz için vergi levhası çıkarmalısınız.

Devletin Tarım ve Hayvancılık konusundaki hibe destekleri için adına vergi levhası olmayan girişimciler aşağıdaki yolla yeni açmak istediği iş yeri için ilk hibe ve faizsiz kredi desteğini KOSGEB Girişimcilik Hibe Desteği ile  çok hızlı ve kolay bir şekilde alabileceğini biliyor musunuz ?

KOSGEB  Girişimcilik Desteği ile   yeni iş yeri açmak isteyen  herkes aşağıdaki gideri için hibe  desteği alabilir;

İşletmelerin  vergi levhası çıkarma, kuruluş giderleri, noter, oda kayıt giderleri için 2.000 TL

İşletmelerin makine , teçhizat ,demirbaş,ofis donanımı( pc, yazıcı, tarayıcı, ldc tv, masa, koltuk takımları vb.) giderleri için 27.000 TL

İşletmelerin kira  ve personel giderleri için aylık 5.000 TL olmak üzere toplamda 21.000 TL hibe  desteği.

Üstte  belirtilen giderler için  hibe  desteği 50.000 TL ’dir. Bu hibe  desteği bana  yetmez  benim üretim ve hizmet amaçlı makine, teçhizat, yazılık ve programa ihtiyacım var diyorsanız  KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında size 100.000 TL , 30  ay sonra  geri ödemeli  ve  faizsiz kredi desteği de  sunulmaktadır.

Bu belirtilen strateji  uygulayan girişimciler tabir yerinde ise bir taşta iki kuş vurmuştur, çünkü; Daha yüksek bedelli  tarım ve hayvancılık konulu hibe destekleri (TKDK , Kalkınma Ajansıları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı KKYDP, KOSGEB, , DAP-GAP-KOP ve DOKAP vb. diğer yurt ve yurt dışı , onlarca hibe  desteği veren kurum ve kuruluş vb.) için işletme kurmuş, hem de kurmuş olduğu ilk işletmesi için Devletten ilk hibe  ve faizsiz kredi desteğinizi almıştır.

KOSGEB Girişimcilik Hibe Desteği Nedir ? Nasıl Alınır ? bu hibe desteğini en hızlı ve kolay yoldan nasıl alacağınızı keyfetmek için ihtiyacınız olan her şey  web sitemizde  yer almaktadır.KOSGEB Girişimcilik Desteği  hakkında  bütün detayları öğrenmek ve bu hibe desteğine başvuru yapmak için ihtiyacınız olan her şeye  sahip olmak için tıklayınız.

B) ADINA VERGİ LEVHASI OLAN GİRİŞİMCİLER İÇİN HİBE ALMAYA BAŞLAMA  NOKTASI

Üstte de belirtildiği gibi ister TKDK , Kalkınma Ajansıları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı KKYDP, KOSGEB, , DAP-GAP-KOP ve DOKAP vb. diğer yurt ve yurt dışı , onlarca hibe  desteği veren kurum ve kuruluş vb.  olsun bu hibe  desteklerine  adına  vergi  levhası olan( veya vergi levhası çıkaracak olan) girişimciler  başvuru yapabilmektedir.

Adına  vergi levhası olan işletmeler belirli şartları sağlamaları koşulu ile yapmış oldukları  Tarım ve Hayvancılık konusundaki  yatırımları için;

-Yeni yatırım yapma,

-Yatırım tamamlama,

-Var olan yatırım için ek bina ek bölüm yapma ( yeniden yapma, bakım, onarım yapma),

-Yaptığı yatırımın fiziki eksiklerine yönelik inşaat yapım( ister var olana ek, ister yeni yatırım  veya  var olan yatırımın modernizasyonu) ,

-İşletmelerindeki çeşitli demirbaş, makine , teçhizat, ofis donanımı, yazılım ve program, belgelendirme ,TSE standartları, laboratuvar kurma vb.

aklınıza gelebilecek  bir çok işletme giderleriniz için hibe  desteği almanız mümkün.

Bahsi geçen hibe  desteklerine  başvuru yapacak olan işletme ve girişimcilerin hibe desteği başvuruları için ihtiyacı olan her şey  web sitemize  yer almaktadır. Web sitemize alanında profesyonel KOBİ Uzmanları (HİBE KURTLARI) tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış en hızlı kolay ve doğru yoldan Hibe  Alma  Rehberleri, T.Hibe  Desteği Almış Proje Örnekleri yer almaktadır. Size  hibe desteği başvurularında web sitemizden yer alan Aracısız Hibe Alma Çözümleri arasından Hibe  Alma  Rehberi veya T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinden yararlanan binlerce müşteri referansımız  gibi  hiçbir aracı ve proje doldurma firmasına on binlerce lira ödemeden bu hibe desteklerine  hemen kolay ve ucuz yoldan ulaşa bilirisiniz.

Devamını Oku...

Çeşitli tarım ve  hayvancılık konusundaki yatırımlarınız için Kalkınma Ajansı hibe desteklerinden hibe almanıza  yönelik ihtiyacınız olan her şeyi (Kalkınma Ajansı Hibelerini Alma  Rehberleri veya Kalkınma Ajansı T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerini ) web sitemize bulabilirsiniz

Tarım ve  hayvancılık konusundaki yatırımlarınız için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi (KKYDP) hibe desteklerinden hibe almanıza  yönelik ihtiyacınız her şeyi (Kırsal Kalkınma KKYDP Hibe Alma  Rehberleri veya Kırsal Kalkınma KKYDP T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerini) web sitemize bulabilirsiniz.

TKDK hibe  desteği almak için ,TKDK’ya  sunmanız  gereken proje başvuru dosyanızı  hazırlamanız için ihtiyacınız olan Örnek TKDK T.Hibe  Desteği Almış Proje Dosyalarıda web sitemizde satışa  sunulmaktadır. Sizin gibi web sitemizden örnek TKDK t.hibe  desteği almış proje dosyası  satın almak isteyen ve satın alan binlerce müşterimiz  gibi sizde çok hızlı ve kolay bir şekilde  kendi projenizi  hazırlayarak en doğru yoldan  TKDK hibe desteklerine  başvuru yapabilirsiniz. Web sitemizden örnek TKDK t.hibe  desteği almış proje dosyası satın alan  binlerce müşteri referanslarımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler