Logo Logo
İşletme Kapasitesi Ne Olmalı (Alt Ve Üst Kapasiteler )

Bu hibe desteğini almak isteyen  girişimci ,işletme  ,yatırımcı ve KOBİ’ler hibe desteği aldıktan sonra  aşağıda  belirtilen minimum kapasitenin altında  ve maksimum kapasitenin üstünde olmazlar.

Yatırım ile aynı sektörde faaliyet gösteren ve yatırım alanı ile aynı ilçede yer alan, başvuru sahibine ait tarımsal işletmelerinin toplam kapasitesi, yatırımın kapasitesi de dahil olmak üzere, hibe desteği sonunda aşağıda belirtilen kapasite limitlerini aşmamalıdır.

Süt üreten tarımsal işletmelerin minimum ve maksimum yatırım durumları;

EN AZ 10, EN FAZLA 120 SÜT İNEĞİ, VEYA

EN AZ 5, EN FAZLA 50 SÜT VEREN MANDA, VEYA

EN AZ 50, EN FAZLA 500 SÜT VEREN KOYUN, VEYA

EN AZ 50, EN FAZLA 500 SÜT VEREN KEÇİ

NOT: İşletmenin   başvuru   yapılan   hibe  desteği kapsamında    belirtilen kapasite kriterine uygunluğu değerlendirilirken,  yatırımın  uygulanacağı  ilçede başvuru sahibinin faaliyet gösteren diğer tarımsal işletme/işletmelerinin kapasiteleri hesaplamada dikkate alınır. Ancak başvuru sahibinin anılan diğer tarımsal işletme/ işletmelerini kapatacağını bildirmesi( kapasite üstte belirtilen miktarı aşarsa) ve taahhüdünü vermesi durumunda bu tarımsal işletmelerin kapasiteleri dikkate alınmaz.

Kapatılacağı beyan edilen işletmelerin yatırımın uygulanmasından sonraki beş yıllık süre içinde aynı alt sektörde faaliyet göstermeye başladığı tespit edilir ise, Kurum geri alım sürecini başlatma hakkına  sahiptir.

Devamını Oku...

Yeni kurulan, yeni kurulmuş, kurulmuş ama tamamlanmamış,kurulma aşamasında,  mevcut yeni ( veya eski) Tarım ve Hayvancılık işletmeleri için TKDK , Kalkınma Ajansıları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı KKYDP, KOSGEB, KDRP, DAP-GAP-KOP ve DOKAP vb. diğer yurt ve yurt dışı , onlarca hibe  desteği veren kurum ve kuruluştan yüz binlerce lira hibe  desteği alabilirsiniz.Bu hibe  desteklerini almak için aradığınız  ve ihtiyacınız olan herşey  web sitemizde Aracısız Hibe  Alma Çözümleri genel başlığı altına Hibe Alma Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri olarak yer almaktadır.

Hiç kimseye ihtiyaç duymadan  aracı ve proje formu  hazırlayıcısı firmalara on binerce lire ücret ödemen size  aşağıda  belirtilen Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile hibe  desteklerine en hızlı kolay ve doğru yoldan  başvuru yapma  ve hibe  desteği alma fırsatlarına erişebilirsiniz;

İşte Size Sunulan Aracısız Hibe Alma Çözümleri !

1-Hibe Desteği Alma Rehberleri

(Bu hibe  rehberleri firmamızda çalışan alanında profesyonel KOBİ Uzmanlarını HİBE KURTLARI-  tarafından özel olarak hibe alma sürecindeki ihtiyaçlarınızın tamamı baz alınarak  hazırlanmıştır.Hibe Alma Rehberleri değişen destek ve hibe yönetmelik ve uygulama usul ve esaslarına göre sürekli güncel ve anlık olarak  yenilenmektedir.)

2-T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri

(Herkes ama  herkes okuma yazma  bilme  şartı ile  , kendi hibe  desteği proje başvuru  formunu hazırlarken ‘’ t.hibe  desteği almış proje  başvuru formuna’’ bakıp, bu t.hibe desteği almış proje başvuru formunu inceleyip çok kolay ve doğru bir şekilde  kendi hibe desteği başvuru formunu doldura bilir. Unutmayın sizlerde kendi hibe desteği başvuru formunuzu tek başınıza  aracılara ihtiyaç  duymadan hazırlaya bilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan  tek şey T.Hibe  Desteği Almış Bir Proje Örneğidir.)

Hibe Desteklerine Aracısız ve Danışmansız kolayca  ulaşmanıza yönelik sizler için sunulan Aracısız Hibe Alma Çözümlerine (Hibe Alma Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri ) rağmen hibe  desteği başvurularınızda Danışman ihtiyacınız mı var ?

Başka yere gitmeyin,

Sizler için onu da düşündük ! Hem de Piyasa Fiyatının Yarısının da altında ,Alanında profesyonel, KOBİ Uzmanlarının (Hibe Kurtları) refakatinde  hemen  kapınızda yüz yüze görüşme ile ‘’ Hibe Desteği Alma Garantili ’’ Üstelik hibe desteği alamamanız durumunda ‘’Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi’’ ile ‘’PARA İADE  GARANTİLİ’’  danışmanlık hizmeti almak ister misiniz?Hibe Kurtlarından Tavsiyeler