Logo Logo
%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

Bu  hibe  desteği  kapsamında  genel olarak aşağıda  belirtilen sektör ve konu  başlıkları için %50 oranında  hibe   desteği  verilmektedir. Bir çok ilin tamamından başvuru yapılan bu hibe programında yaş ve cinsiyet ne olurda olsun gerçek kişiler ( adına vergi levhası olmayan-ticari faaliyeti olmayan- vatandaşlar) adına  vergi levhası olan tüzel kişiler, işletmeler( ticari işletmeler, gelire tabi şahı işletmeleri, limited şirketler, anonim şirketler , adi ortaklıllar, kommandit şirketler, gruplar  vb. KOBİ sınıfı içinde olan bütün işletmeler) Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi hibe programlarına  hibe  desteği başvuru yapıp bu hibe   destekleri kapsamında 1.000.000- 3.000.000 TL arasından değişen miktarlara  sunulan  Kırsal Kalkınma Hibe Programlarından yararlanabilir.

KKYDP Hibe Programı Yatırım Konuları ve Hibe Miktarları

-Bitkisel ürün işlenmesi, paketlenmesi ve depolanmasına yönelik yatırımlardan yaş meyve sebze tasnif, paketleme ve depolama yatırımları için 3.000.000 Türk Lirası,

-Tohum işleme, paketleme ve depolama yatırımları için 3.000.000 Türk Lirası, bunun dışında kalan yatırımlar için 1.000.000 Türk Lirası,

-Hayvansal ürün işlenmesi, paketlenmesi ve depolanmasına yönelik yatırımlara 3.000.000 Türk Lirası,

-Su ürünleri işlenmesi, paketlenmesi ve depolanmasına yönelik yatırımlara 3.000.000 Türk Lirası,

-Hayvansal orjinli gübre işlenmesi, paketlenmesi ve depolanmasına yönelik yatırımlara 2.000.000 Türk Lirası,

-Alternatif enerji kaynakları kullanan yeni seraların yapımına yönelik yatırımlara 3.000.000 Türk Lirası,

-Soğuk hava deposu yapımına yönelik yeni yatırımlara 1.000.000 Türk Lirası,

-Çelik silo yapımına yönelik yeni yatırımlara 1.000.000 Türk Lirası,

-Tarımsal faaliyetlere yönelik yapılmış tesislerde kullanılmak üzere; alternatif enerji kaynaklarından jeotermal ve biyogazdan ısı ve/veya elektrik üreten tesisler ile güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik üreten tesislerin yapımına yönelik yatırımlara 3.000.000 Türk Lirası,

-Tarımsal üretime yönelik modern sabit yatırımlardan mantar yetiştiriciliği ve kültür balıkçılığına yönelik sabit yatırımlara 1.000.000 Türk Lirası,

- Büyükbaş hayvan yetiştiriciliğine yönelik sabit yatırımlara 1.500.000 Türk Lirası, küçükbaş ve kanatlı hayvan yetiştiriciliğine yönelik sabit yatırımlarda 1.000.000 Türk Lirasını geçemez.

Detaylı başvuru şartları, başvuru iş ve işlemleri ve hibe  desteği başvurusu  için kendi proje  başvuru formunuzu  doldurmanıza yönelik olarak  ‘’Hibe Alma Rehberleri ve  T.Hibe  Desteği Almış Örnek  KKYDP’’ Projeleri  yani  KKYDP Hibe Desteğini almak için ihtiyacınız olan her şey web sitemizde  satışa sunulmaktadır.

Fakat buna rağmen  kimisi çilekli sever !

Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …

Devamını Oku...

Bütün çilek sevenler için  kendi işletmesi için Kırsal Kalkınma  hibe desteklerinin bütün bileşenleri ( tarım, hayvancılık, üretim,satış pazarlama,depolama,işleme, bakım tadilat modernizasyon vb) konusunda alanında profesyonel KOBİ Uzmanları  HİBE KURTLARI  refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile piyasa fiyatının yarısına özel  danışmanlık hizmeti satın almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili Kırsal Kalkınma Hibe Projesi ve İşletme Danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Üstelik isteyen işletmelere Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı hibe desteklerinin yanında 470.000TL’ lik KOSGEB Genel Destekleri ,250.000-1.500.000 TL Kalkınma Ajansı Hibe Destekleri konusunda danışmanlık sunup hem  KOSGEB Genel Destek hem çeşitli işletme ihtiyaçları için Kalkınma Ajansı  hem de KKYDP  hibe desteği kapsamında olan 1.000.000-3.000.000 TL arasından( toplamda ortalama 5.000.000 TL )  değişen miktarlara hibe desteğini aynı anda alması yönünde %100 hibe desteği alma  garantili danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Bu harika fırsatı yakalamak hem  KOSGEB,hem Kalkınma ajansı  hem de Kırsal Kalkınma hibe  desteklerini aynı anda hemen almak için sizde  web sitemizden %100 Destek Alma Garantili  KOSGEB+KALKINMA  AJANSI +KIRSAL KALKINMA HİBE DESTEKLERİ Danışmanlık Hizmeti almak için bize hemen ulaşa bilirsiniz.

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile Kırsal Kalkınma Hibe Proje Başvurularınızı Hazırlıyoruz.

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin KIRSAL KALKINMA Hibe Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz kırsal kalkınma hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,KIRSAL KALKINMA Hibe  Desteği Kurulunca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içinde geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin Garantili KIRSAL KALKINMA Hibe   Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

A) KIRSAL KALKINMA hibe  başvurusu için Kalkınma ajansına sunmanız gereken evraklar.

B) KIRSAL KALKINMA hibe iş planı proje başvuru formunun  hazırlanması.

C) KIRSAL KALKINMA proje başvuru formunuz hibe almaya hak kazandıktan ( başvurunuz onaylandıktan ) sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık .

İşletmeniz için %100 Kesin Garantili KIRSAL KALKINMA Hibe Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili KIRSAL KALKINMA hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.  

Kırsal Kalkınma Hibe destekleri alma konusunda sunmuş olduğumuz % 100 Kesin hibe  desteği alma  garantili  danışmanlık hizmet paket programımızı satın alan ve hibe desteği  aldığımız  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Desteği Alma  Garantili Kırsal Kalkınma  Proje ve İşletme Danışmanlığı ,danışmanlık hizmet fiyatlarımızı  öğrenmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler