Logo Logo
Nasıl Başvuru Yapılır?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının  sağlamış olduğu Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Hibe Programı  hibe  desteklerini alabilmeniz için öncelikle ilgili Hibe desteği için Tebliğin Yayınlanması gerekmektedir. Bu tebliğ için Gıda Tarım Bakanlığı Web sitesini sıklıkla ziyaret  ediniz ;

1-İliniz ve yatırım yapacağınız  konu  hakkında Tebliğde  belirtilen  konu başlıklarını inceleyiniz.

2- İlinizi ve yapacağınız yatırım hibe  kapsamına alan   ilgili tebliğde yer alıyorsa , https://edys.tarim.gov.tr/tarim/onlinebasvuru.aspx linkinden  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına  bağlı  veri tabanına kayıt olunuz  bu kayıt işlemi son derece basittir 1-2 dk’da gerçekleşir .

3- Bakanlığa bağlı sistemi üzerinden hibe  başvuru formu olan projeniz  doldurup projeniz ile birlikte sunacağınız işletmemiz ile ilgili resmi ve yasal evrakları tarayıp sisteme  yükleyiniz.

Devamını Oku...

Üstte  genel olarak  3 adımda anlatılan Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Hibe Programı  başvuru  evrak ve işlemleri hakkında  bütün  detaylara hakim olmak  ve kendi kırsal kalkınma hibe  desteği  başvurunuzda  aracı ve proje yazarı firmalara 55.000-75.000 TL arasında  değişen rakamlarda aracılık ve proje yazarlığı hizmeti ödemek istemiyorsanız sizde  web sitemizden Kırsal Kalkınma Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce işletme  ,yatırımcı ve KOBİ gibi kendi  hibe başvurunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nasıl Mı ?

Devamını Oku...

Hibe Desteği Almak İçin Çok Para Harcamadan Nasıl Hibe Alınır Biliyor Musunuz ?                                 

Web sitemizde sizler için özel olarak  hazırlanmış Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) Hibe Desteği Alma Rehberleri şirketimizde çalışan Kırsal Kalkınma   Hibe Proje Uzmanları (HİBE KURTLARI) tarafından özel olarak hibe  desteği alma sürecinde  bütün ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak büyük bir  titizlikle  hazırlanmıştır.

Bu hibe  alma  rehberi Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) hibe  desteğini almak isteyen  herkesin kolaylıkla  anlayıp ,hiç zorlanmadan kolayca uygulayıp hibe alabilmeleri için hazırlanmıştır. Kırsal Kalkınma hibelerini almanız için aradığı ve ihtiyacınız olan her şey sahip olmak isteyenler bu hibe  rehberini satın aldı, yaz siz ?

Bu hibe  rehberi sizlere  nasıl en hızlı kolay ve doğru yoldan hibe desteğini alabileceğinizi anlatmakla kalmıyor. Hibe başvurusu yaparken bakıp örnek alabileceğiniz size  doğru bir yol gösteren Kırsal Kalkınma Örnek T.Hibe  Desteği Almış Proje Başvuru Formu  ile  kendi Kırsal Kalkınma Hibe Başvuru Formunuzu da çok hızlı be kolay bir şekilde oluştura bilirsiniz.

 Web sitemizde  satışa sunulan Kırsal Kalkınma Hibelerini Alma Rehberi’ni incelemek için tıklayınız. Sizler  gibi  bu hibe rehberini inceledikten sonra satın alan  ve hibe  desteği alma  fırsatlarına sizden önde olan müşteri referanslarımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler