Logo Logo
Kimler? Nasıl? Hibe Desteği Alabilir?

81 ilin  tamamından  yaş ve cinsiyeti ne olurda olsun gerçek kişiler ( adına vergi levhası olmayan-ticari faaliyeti olmayan- vatandaşlar) adına  vergi levhası olan tüzel kişiler, işletmeler( ticari işletmeler, gelire tabi şahı işletmeleri, limited şirketler, anonim şirketler , adi ortaklıllar, kommandit şirketler, gruplar  vb KOBİ sınıfı içinde olan bütün işletmeler) Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi hibe programlarına  hibe  desteği başvuru yapıp bu hibe   destekleri kapsamında 1.000.000- 3.000.000 TL arasından değişen miktarlara  sunulan  Kırsal Kalkınma Hibe Programlarından yararlanabilir.

Devamını Oku...

Detaylı başvuru şartları, başvuru iş ve işlemleri ve hibe  desteği başvurusu  için kendi proje  başvuru formunuzu  doldurmanıza yönelik olarak  ‘’ t.hibe  desteği almış örnek  KKYDP’’ projeleri  yani  KKYDP Hibe Desteğini almak için ihtiyacınız olan her şey web sitemizde  satışa sunulmaktadır.

Sizde web sitemizden Kırsal Kalkınma Hibelerini Alma Rehberi veya  Kırsal Kalkınma T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği satın alıp bu hibe  desteğine hiçbir aracı ve proje başvuru formu dolduran firmaya ihtiyaç  duymadan  ve bu firmalara on binlerce lira (55.000-75.000 TL ) danışmanlık ücreti ödemeden ulaşabilirsiniz. Nasıl Mı ?

Devamını Oku...

Hibe Desteği Almak İçin Çok Para Harcamadan Nasıl Hibe Alınır Biliyor Musunuz ?

Web sitemizde sizler için özel olarak  hazırlanmış Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) Hibe Desteği Alma Rehberleri şirketimizde çalışan Kırsal Kalkınma   Hibe Proje Uzmanları (HİBE KURTLARI) tarafından özel olarak hibe  desteği alma sürecinde  bütün ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak büyük bir  titizlikle  hazırlanmıştır.

Bu hibe  alma  rehberi KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI (KKYDP) hibe  desteğini almak isteyen  herkesin kolaylıkla  anlayıp ,hiç zorlanmadan kolayca uygulayıp hibe alabilmeleri için hazırlanmıştır.Kırsal Kalkınma hibelerini almanız için aradığı ve ihtiyacınız olan her şey sahip olmak isteyenler bu hibe  rehberini satın aldı, yaz siz ?

Bu hibe  rehberi sizlere  nasıl en hızlı kolay ve doğru yoldan hibe desteğini alabileceğinizi anlatmakla kalmıyor. Hibe başvurusu yaparken bakıp örnek alabileceğiniz size  doğru bir yol gösteren Kırsal Kalkınma Örnek T.Hibe  Desteği Almış Proje Başvuru Formu  ile  kendi Kırsal Kalkınma Hibe Başvuru Formunuzu da çok hızlı be kolay bir şekilde oluştura bilirsiniz.

 Web sitemizde  satışa sunulan Kırsal Kalkınma Hibelerini Alma Rehberi’ni incelemek için tıklayınız. Siziler  gibi  bu hibe rehberini inceledikten sonra satın alan  ve hibe  desteği alma  fırsatlarına sizden önde olan müşteri referanslarımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler