Logo Logo
Gıda Tar. Ve Hay. Bakanlığı Kırsal Kalkınma Hibe Destekleri Nedir?

Tarım ve hayvancılık konusunda faaliyet bulunan bir çok işletme Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde sunulan Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı dahilinde hibe  desteği almaktadır. 2006 yılından  bu yana  uygulanmakta olan  bu hibe programı ile  gerçek(ŞAHISLAR)  veya tüzel kişiler(İŞLETMELER) 1 Milyon -3 Milyon  arasında  değişen  rakamlarda hibe  desteği alabilmektedir. Her  yıl yüz binlerce hibe   desteği verilen Kırsal Kalkınma  Yatımlarının Desteklenmesi Programı ( KKYDP ) kapsamında  2006-2015 yılları  arasında 4820 kişi ve tüzel kişilik(işletme)  toplamda 2.237 Milyar TL   hibe  desteği almıştır.

KKYDP (Kırsal Kalkınma  Yatırımlarının Desteklenmesi Programı) kapsamında sizde yeni kuracağınız veya  var olan tarımsal  işletmeniz için demirbaş alımı, modernizasyon veya kapasite arttırma  başlıkları altında  hibe  desteği alabilirsiniz.  KKYDP Hibe  destekleri kapsamında  kimler  başvuru yapabilir ?  Hangi  başvurular  hibe  desteği kapsamındadır. ? hibe kapsamında olan  yapım işleri ve makine  alımları nelerdir ?  Kırsal  Kalkınma Hibe  Destekleri için  gerekli olan  başvuru  evrak ve işlemleri nelerdir  hakkında detaylı bilgi  sahibi olmak  ve Kırsal Kalkınma  Hibe  Desteği almanın  bütün ayrıntı ve püf noktalarını aracı ve proje yazarı firmalara on  binlerce lira  proje  formu doldurma ve başvuru danışmanlık ücreti ödemeden öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Devamını Oku...

Web sitemizde  satışa sunulan  Kırsal Kalkınma Hibelerini Alma Rehberi ile sizde  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından sunulan  Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Hibe Programından hibe  desteği almanın  bütün yollarını detayları ile öğrenecek ve bu hibe  rehberinde  yer alan  Gıda Tarım ve Hayvancılık  Bakanlığı Kırsal Kalkınma  Yatırımlarının Desteklenmesi Hibe Programından  T.Hibe Desteği Almış Örnek Proje  Formu Dosyasını inceleyip sizde  kendi KKYDP hibe  desteği başvuru  formunuz olan projenizi çok kolay ve hızlı bir şekilde  hazırlaya doldurabilir, başvuru yapma  ve hibe alma fırsatlarına hemen erişe bilirsiniz.

Ülkemiz  şartlarında  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Kırsal Kalkınma Yatırımlarının  Desteklenmesi (KKYDP ) hibe programı için   aracı  ve proje başvuru formu doldurma hizmeti sunan firmalara  vereceğiniz ücret 55.000-75.000 TL   arasında  değişen rakamlardadır. Fakat sizde  web  sitemizde  satışa sunulan  Kırsal Kalkınma Hibelerini Alma Rehberi ile  hem  bu hibe  programı  hakkında  doğru ve güncel bilgileri edinebilir  hem de  rehberde yer alan t.hibe  desteği almış örnek kırsal kalkınma yatırımlarını desteklenmesi proje dosyasına  bakarak  kendi kırsal kalkınma  proje  dosyanızı  hemen çok hızlı bir şekilde  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya on binlerce lira  form doldurma hizmet  bedeli ödemeden yapabilirsiniz.

Tarım ve hayvancılık konusunda aşağıdaki yatırım alanlarında faaliyette bulunmak isteyen veya bu alanlarda faaliyette  bulunan herkes( bireysel başvuru, işletme başvuruları) belirli bir takım şart ve koşulları sağlamaları  halinde 1 Milyon-3 Milyon arasından değişen miktarlarda Kırsal Kalkınma hibe desteği alabilir.

Kırsal Kalkınma Yatırımları Hibe Destek Konuları

1-       Yaş meyve ve sebze tasnifi paketlenmesi ve depolanması tesisleri

2-       Tohum  işleme ve paketleme tesisleri

3-       Hayvansal ürünlerin işlenmesi ,paketlenmesi, tasnifi ve depolanması

4-       Su ürünlerinin işlenmesi paketlenmesi depolanması

5-       Güneş rüzgar, jeotermal veya biogazdan ısı veya elektrik üreten tesislerin yapımı

6-       Çelik silo yapımı, soğuk  hava  deposu  yapımı,

7-       Hayvansal orjinli gübre işleme ve paketleme ve depolanması tesisleri

8-       Büyükbaş, küçükbaş, kanatlı hayvancılık için ahır ve modern tesis yapımı

9-       Kültür  mantarcılı, mantarhane  kurulumu, hazır kopost ve misel üretimine yönelik yatırımlar

10-   Kültür balıkçılığı ve çeşitli  balık üretimi tesisleri kurulumu

Üstte  belirtilen konularda sizde hibe  desteği almak istemez misiniz ?

Üstelik aracıya, çukacıya on binlerce lira proje formu doldurma ücreti ödemeden !

O zaman sizde  doğru yerdesiniz.

Web sitemizde  satışa  sunulan Kırsal Kalkınma Yatırımları Hibelerini Alma  Rehberi  ve   T.Hibe  Desteği Almış Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) Proje  Örnekleri ile hiç kimseye ihtiyaç duymadan  bu hibe desteğini  en hızlı kolay ve doğru yoldan nasıl alacağınızı hemen öğrenip Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Hibe  projesi başvuru formunuzu doldurup sizde  Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı hibe destekleri ile  1.000.000 -3.000.000 TL   arasından değişen rakamlarda  hibe  desteği alabilirsiniz .

Hibe Desteği Almak İçin Çok Para Harcamadan Nasıl Hibe Alınır Biliyor musunuz ?

Devamını Oku...

Web sitemizde sizler için özel olarak  hazırlanmış Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) Hibe Desteği Alma Rehberleri şirketimizde çalışan Kırsal Kalkınma   Hibe Proje Uzmanları (HİBE KURTLARI) tarafından özel olarak hibe  desteği alma sürecinde  bütün ihtiyaçlarınız göz önüne alınarak büyük bir  titizlikle  hazırlanmıştır.

Bu hibe  alma  rehberi Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı (KKYDP) hibe  desteğini almak isteyen  herkesin kolaylıkla  anlayıp ,hiç zorlanmadan kolayca uygulayıp hibe alabilmeleri için hazırlanmıştır. Kırsal Kalkınma hibelerini almanız için aradığı ve ihtiyacınız olan her şey sahip olmak isteyenler bu hibe  rehberini satın aldı, yaz siz ?

Bu hibe  rehberi sizlere  nasıl en hızlı kolay ve doğru yoldan hibe desteğini alabileceğinizi anlatmakla kalmıyor. Hibe başvurusu yaparken bakıp örnek alabileceğiniz size  doğru bir yol gösteren Kırsal Kalkınma Örnek T.Hibe  Desteği Almış Proje Başvuru Formu  ile  kendi Kırsal Kalkınma Hibe Başvuru Formunuzu da çok hızlı be kolay bir şekilde oluştura bilirsiniz.

 Web sitemizde  satışa sunulan Kırsal Kalkınma Hibelerini Alma Rehberi’ni incelemek için tıklayınız. Sizler  gibi  bu hibe rehberini inceledikten sonra satın alan  ve hibe  desteği alma  fırsatlarına sizden önde olan müşteri referanslarımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler