Logo Logo
%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

İşletmenizin üretim ,hizmet  ,yeni  ürün vb. pazarlama , insan kaynakları ,belgelendirme ,makine parkuru alımı, yeni makine alımı, güneş enerjisi  vb. diğer  sürdürülebilir enerji sistemleri, tarım  , hayvancılık ,yerel ürünler vb. Aklınıza  gelebilecek   her  sektör ve iş kolunun çeşitli Kalkınma Ajansı Hibe  Desteği alabilmeniz için bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek her şey ( Kalkınma  Ajansı Hibe  Desteği Alma Rehberi, T.Hibe Destek Almış Örnek Kalkınma  Ajansı Projeleri ) web sitemizde  satışa  sunulmaktadır fakat buna rağmen  kimisi çilekli sever !

Devamını Oku...

Bütün çilek sevenler için  kendi işletmesi için Kalkınma Ajansı hibe desteklerinin bütün bileşenleri ( KOBİ, İmalat,Üretim,Hizmet Sektörü,Tarım Hayvancılık Enerji) konusunda profesyonel KOBİ Uzmanı ( Hibe Kurtları ) refakatinde  %100 Hibe Desteği Alma Garantisi ile piyasa fiyatının yarısına özel  danışmanlık hizmeti satın almak isteyen herkes için %100 Hibe Desteği Alma Garantili Kalkınma Ajansı Hibe Desteği ve İşletme Danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Üstelik isteyen işletmelere Kalkınma Ajansı Hibe Desteklerinin yanında 470.000TL’ lik KOSGEB Genel Destekleri konusunda danışmanlık sunup hem  KOSGEB Genel Destek Programı ile çeşitli işletme ihtiyaçları için 470.000 TL   değerinde  hibe  hem de Kalkınma Ajansı Hibe Desteği olan 25.000-1.500.000 TL arasından  değişen miktarlara hibe desteğini aynı anda alması yönünde %100 hibe desteği alma  garantili danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Bu harika fırsatı yakalamak hem  KOSGEB  hem de Kalkınma Ajansı hibe  desteklerini aynı anda hemen almak için sizde  web sitemizden %100 Destek Alma Garantili  KOSGEB+ KALKINMA AJANSI Danışmanlık Hizmeti almak için bize hemen ulaşa bilirsiniz.

Kimisi Çilekli Sever ! Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …

Deneyimli ve profesyonel hibe desteği proje uzmanlarımız ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile Kalkınma Ajansı Proje Başvurularınızı Hazırlıyoruz.

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin Kalkınma Ajansı Hibe Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz kalkınma  ajansı hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,Kalkınma ajansı Hibe  Desteği Kurulunca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içine geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin Kalkınma Ajansı Hibe   Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

A)Kalkınma Ajansı hibe  başvurusu için Kalkınma ajansına sunmanız gereken evraklar.

B) Kalkınma Ajansı hibe iş planı proje başvuru formunun  hazırlanması.

C) Kalkınma Ajansı proje başvuru formunuz hibe almaya hak kazandıktan ( başvurunuz onaylandıktan ) sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık .

İşletmeniz için %100 Kesin Kalkınma Ajansı Hibe Desteği Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili Kalkınma Ajansı  hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz.  

Kalkınma Ajansı Hibe Desteği alma konusunda sunmuş olduğumuz % 100 Kesin hibe  desteği alma  garantili  danışmanlık hizmet paket programımızı satın alan ve hibe desteği  aldığımız  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Desteği Alma  Garantili Kalkınma Ajansı Proje ve İşletme Danışmanlığı ,  danışmanlık hizmet fiyatlarımızı  öğrenmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler