Logo Logo
Hibe Desteği Alma Rehberi

2008-2015 yılları  arasında kalkınma ajanslarına 2 Milyar kaynak  aktarılmış. Bu  kaynak  26 kalkınma  ajansı tarafından çeşitli hibe programları ile işletme ,KOBİ, yatırımcı başta olmak üzere envai çeşit kar amacı güden ve gütmeyen kuruluşa sunulmuştur. 2008-2015 yılları arasında Kalkınma  Ajanslarına  başvuru  yapan 35.000 işletmeden  10.000 ‘e yakını yani  her 3 başvuru  yapan işletmeden 1’i hibe  desteği almıştır. 2016-2017 arası dönem için Kalkınma Ajansı Hibe  destekleri  artmıştır.Kalkınma Ajansı Hibe  desteklerini alabilmeniz için öncelikle Kalkınma  Ajanslarının Kimlere  hangi şartlar altına  hibe  desteği sunduğunu bilmeniz gerekmekte ve daha  sonra  bu başvuru uygunluk kriterlerine uyan işletmelerin başvuru yapması gerekmektedir. Web sitemizde  satışa  sunulan Kalkınma Ajansların Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberi ile siz  değerli yatırımcı işletme  sahibi  ve  KOBİ’ler hiçbir   aracı ve proje yazarı   firmaya  binlerce lira  ödemeden çok kolay  ve hızlı bir şekilde  kalkınma  ajansı hibe destekleri hakkında  doğru ve güncel bilgiler  edinip rehberde yer alan uygulama  adımlarını uygulayıp Kalkınma  Ajansı  hibe  destekleri ile yüz binlerce lira  hibe  desteği alabilirsiniz.

Web sitemizde  satışa  sunulan Kalkınma Ajansların Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberin 3 ana  bölümden oluşmaktadır bu bölümler  ve içerikleri aşağıda detayları ile  anlatılmıştır;

Kalkınma Ajansı Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberi Bölümleri

1 .BÖLÜM; KALKINMA  AJANSI  HİBE  DESTEKLERİ HAKKINDA  GENEL BİLGİLER; Bu  bölümde kalkınma  ajansı  hibe  destekleri nelerdir? kimler  başvuru  yapabilir ? başvuru  şartları ve koşulları  nelerdir ? Başvuru  evrak ve işlemleri  detayları ile anlatılmıştır.

2. BÖLÜM; KALKINMA  AJANSI HİBE PROJE BAŞVURUSU İŞLEMLERİ; Bu  başlık altında kalkınma  ajansı hibe projesi  hazırlarken dikkat  edilmesi  gereken hususlar , proje başvuru  formu  bölümleri  detaylı olarak  anlatılmıştır.

3. BÖLÜM; KALKINMA  AJANSINDAN T.HİBE DESTEĞİ ALMIŞ ÖRNEK PROJE  DOSYASI; Bu  bölümde adından da  anlaşılacağı  gibi  t.hibe  desteği almış  örnek bir proje   yer almaktadır. Rehber ile  sunulan bu proje dosyası ile sizde bu t.hibe  desteği almış proje örneğine  bakıp  kendi hibe  desteği proje  başvuru  formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  doldurabilirsiniz.

Üstte  maddeler  halinde  belirtilen  ve web sitemizde  satışa  sunulan Kalkınma Ajanslarından Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberi ile sizde  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan  ve bu firmalara 25.000-30.000 TL   arasında  değişen rakamlarda proje hazırlama hizmet  bedeli ödemenden çok kolay  ve hızlı bir şekilde  kendi başınıza Kalkınma Ajansı  hibe  desteklerine   başvuru yapabilirsiniz. Web sitemizden Kalkınma Ajansların Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberi satın alan binlerce  müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

 Kalkınma Ajansların Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberinde  yer alan içindekiler  bölümünü incelemek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler