Logo Logo
Hibe Ve Kredi Miktarı

Kalkınma Ajansıları’nda KOBİ ve işletmeler  gibi kar amacı güden kurum ve kuruluşlar için hibe miktarı genel olarak 250.000 TL   - 1.500.000 TL arasındadır 2008-2015 yılları  arasında kalkınma ajanslarına 2 Milyar kaynak  aktarılmış. Bu  kaynak  26 kalkınma  ajansı tarafından çeşitli hibe programları ile işletme ,KOBİ ve yatırımcılara  sunulmuştur. Yine  aynı dönemde kalkınma  ajansına  başvuru  yapan 35.000 projeden  10.000 ‘e yakını yani  her 3 başvuru  yapan işletmeden 1’i hibe  desteği almıştır. 2008-2015 yılları arasında işletme  ve yatırımcı sanayi, imalat, tarım, hayvancılık, enerji vb. yatırım konularında kalkınma  ajansı hibe  destekleri ile  Devletimiz 1,5  Milyar  Hibe Desteğini KOBİ, işletme, yatırımcı ve girişimcimize  sağlamıştır.2016-2017 sonrası dönem için Kalkınma Ajanslarına  ayrılan  kaynak artmış ve buna paralel olarak  hibe  desteği alan işletme ve girişimci  sayısı  artacaktır.

Devamını Oku...

İşletmelerin üretim ,hizmet  ,yeni  ürün vb. pazarlama , insan kaynakları ,belgelendirme ,makine parkuru alımı, yeni makine alımı, güneş enerjisi  vb. diğer  sürdürülebilir enerji sistemleri, tarım  , hayvancılık ,yerel ürünler vb. Aklınıza  gelebilecek   her  sektör ve iş kolunun çeşitli ihtiyaçlarına yönelik kalkınma  ajansı hibe  desteği unsurları mevcuttur.

Kalkınma Ajansında hibe  desteği almak isteyen  KOBİ’ler işletme  ve yatırımcılar öncelikle  hangi ilde faaliyette  bulunuyorlarsa o ildeki Kalkınma Ajansı mali destek (hibe  desteği) çağrılarını takip etmeli ve bu çağrılarda  belirtilen hibe  duyurularında yer alan uygunluk kriterlerini incelemelidir.

Devamını Oku...

Web sitemizde  satışa  sunulan Kalkınma Ajanslarından Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberinde yer alan ve aşağıda  belirtilen başlıklar  hakkında  daha  fazla  bilgi  almak için Kalkınma Ajanslarından Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberi inceleyiniz.;

Kalkınma Ajansı Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberi

HANGİ KALKINMA AJANASI İŞLETMEM İÇİN HİBE VE KREDİ DESTEĞİ SUNAR?

KALKINMA AJANSLARI KİMLERE HİBE DESTEĞİ SUNAR?

KALKINMA  AJANSI AÇIK TEKLİF ÇAĞRISI NE DEMEKTİR ?

KALKINMA AJANSI HANGI TÜR PROJELERE  HIBE  DESTEĞI SUNAR?

KALKINMA AJANSI HİBE DESTEKLERİNDE  HİBE ORANI NE KADARDIR?

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERINDE  HIBE MIKTARI NE KADARDIR ?

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERINDE  EŞ FINANSMAN NE DEMEKTIR?

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERINDE  AYNI KATKI NE DEMEKTIR?

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERI BAŞVURU SAHIBININ UYGUNLUĞU (KIMLER  KALKINMA AJANSI HIBE  DESTEKLERI IÇIN BAŞVURU  SAHIBI OLABILIR ?)

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERI BAŞVURU SAHIBI ORTAĞININ UYGUNLUĞU ( KIMLER  KALKINMA AJANSI HIBE  DESTEKLERI IÇIN BAŞVURU  SAHIBINE  ORTAKLIK YAPA BILIR?

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERINDE BAŞVURU SAHIBININ HIBE BAŞVURU PROJESINDE IŞTIRAKÇISI  NEDIR? İŞTIRAKÇI UYGUNLUĞU NE ANLAMA GELIR (KIMLER KALKINMA AJANSI HIBE  DESTEKLERI IÇIN BAŞVURU  SAHIBINE  IŞTIRAKÇI OLABILIR ?)

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERI IÇIN KIMLER  BAŞVURU  YAPAMAZ VE HIBE  DESTEĞI ALAMAZ ?

HANGI PROJE GIDERLERI KALKINMA AJANSI HIBESI KAPSAMINDA DESTEKLENIR?

HANGI PROJE GIDERLERI KALKINMA AJANSI HIBESI KAPSAMINDA DESTEKLENMEYEN GIDERLERDIR?

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERI KAPSAMINDA PROJELERDE HANGI FAALIYETLER YAPILAMAZ ?

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERI IÇIN BAŞVURU NEREYE VE NASIL YAPILIR ?

KALKINMA AJANSI HIBE DESTEKLERI IÇIN BAŞVURU EVRAKLARI NELERDIR?

HIBE  DESTEĞI IÇIN KALKINMA AJANSINA BAŞVURU EVRAKLARI  NASIL SUNULMALIDIR?

KALKINMA AJANSINDAN HIBE  DESTEĞI ALMAYA  HAK  KAZANAN PROJELERDEN SÖZLEŞME ESANSINDA IŞLETMEDEN ISTENEN EVRAKLAR NELERDIR ?

Web sitemizde satışa  sunulan Kalkınma Ajansların Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberi ile  siz değerli müşterilerimize  sadece Kalkınma Ajansından Nasıl En Hızlı  ve Kolay Şekilde hibe  desteği  alındığını anlatmakla kalmıyoruz bu hibe rehberlerinde yer alan 1 Adet  Kalkınma Ajansından T.Hibe  Desteği Almış  Örnek Kalkınma Ajansı Proje Örneği Dosyası da sunuyoruz. Sizde  web sitemizde satışa  sunulan  rehberlerde yer alan t.hibe desteği almış projelere  inceleyerek kendi  Kalkınma Ajansı  Hibe Başvuru Proje Formunuzu çok kolay  ve hızlı bir şekilde  doldura bilirsiniz. Böylece kendi kalkınma ajansı hibe  desteği  proje  başvuru  formunuzu oluşturmuş olup  hiçbir  aracı ve  proje hazırlayan  firmaya  hibe  başvuru proje  formu doldurtmak için 25.000-30.000 TL   arasından proje  hazırlama  ücreti  ödemezsiniz.

Web sitemizden Kalkınma Ajansların Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberi satın alan binlerce  müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

 Kalkınma Ajansların Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberinde  yer alan içindekiler  bölümünü incelemek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler