Logo Logo
Faizsiz Kredi Desteği Limiti

KOSGEB Kredi Faiz  desteği kapsamında maksimum 300.000 TL ’ye kadar faizsiz kredi desteği sunmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB Kredi  faiz desteği başvuru dönemleri, başvuru şartları, geri ödeme şartları vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Faizsiz Kredilerini Alma Rehberini inceleyiniz.

Devamını Oku...

Üstte  belirtilen KOSGEB’in faizsiz kredi desteklerinden ülkemizdeki  KOBİ ve işletmelerin tamamı doğru ve başvuru yapmaları halinde yararlanabilir.

KOSGEB’in kimi hibe programlarında işletmelerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için hibe desteğinin yanında faizsiz kredi destekleri de  sunulmaktadır. Fakat  bu faizsiz kredi desteği için ilgili hibe  desteği programı kapsamında başvuru yapmış ve başvurunuz hibe ve kredi  desteği  almaya  hak kazanmış olmalıdır. Hem hibe  desteği  hem de  faizsiz kredi desteği olan  KOSGEB Programları aşağıda  belirtilmiştir;

KOSGEB Girişimcilik Destek Programı kapsamında yeni iş yeri kuran  bay, bayan, engelli, genç,işsiz, üniversite mezunu,gazi ve şehit yakınlarına 100.000 TL   faizsiz kredi desteği sunulmaktadır. KOSGEB Girişimcilik Destek Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Programı kapsamında işletmelere  700.000- 1.200.000 TL arasında faizsiz kredi  desteği  sunulmaktadır .Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibelerini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB ARGE ve İnovasyon Programı kapsamında işletmelere  300.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB ARGE ve İnovasyon Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe  ve Kredini Alma Rehberlerini inceleyiniz.

KOSGEB Endüstriyel Uygulama Programı kapsamında işletmelere  500.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB Endüstriyel Uygulama Programına kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB Endüstriyel Uygulama Hibe  ve Kredini Alma Rehberini inceleyiniz.

KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı (KOBİGEL) kapsamında işletmelere  700.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunulmaktadır. Bu kredilerde işletmeler ve yatırımcılar  faiz ödemezler. KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programına (KOBİGEL) kimler  başvuru yapabilir?, başvuru şartları, kredi geri ödeme şartları, vade vb. başvuru evrak ve işlemleri hakkında  detaylı bilgi almak için KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı Hibe  ve Kredini Alma Rehberini inceleyiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler