Logo Logo
KOSGEB Faizsiz İşletme Kredisi Destekleri Nedir?

KOSGEB’in işletme ,KOBİ, yatırımcı ve girişimciler için sunmuş olduğu faizsiz kredi destekleri  genel olarak  3 sınıf altında  toplanır, bunlar;

1-KOSGEB Hibe projeleri kapsamında olan hibe ile birlikte verilen sıfır faizli krediler;

KOSGEB Hibe projeleri kapsamında olan Girişimcilik Destek Programı, İş Birliği Güç Birliği Programı, Arge İnovasyon Programı, Endüstriyel Uygulama Programı, KOBİ Gelişim Programı( Kobigel) Programı, vb. diğer KOSGEB Destek Programları.Bu hibe programları kapsamında verilen faizsiz krediler ile işletmeler sadece proje faaliyetlerinde belirtilen giderler için ilgili harcamaları yapabilirler. Bahsi geçen proje faaliyetleri dışında işletmelerin diğer harcamaları için bu krediyi kullanamazlar. Kısaca söylemek gerekirse KOSGEB Hibe programları kapsamında olan faizsiz krediler için işletmeler sadece ilgili hibe desteği almaya hak kazanan projesinde  yer alan faaliyetler için  banka  teminatı karşılığında bu faizsiz kredileri kullanabilir.

2-KOSGEB Acil İhtiyaç Kredileri;

İlde  yaşanan doğal afet vb. çeşitli mücbir  sebepler ile sadece o il sınırları içine kalan  KOBİ ve işletmelerin yararlanacağı bir KOSGEB Kredisidir. Örneğin Van Depremi ile Van ilinde açılan Van Acil Kredi Desteği Hayat Reyhanlı Acil Kredi  desteği gibi.

3-KOSGEB Kredi Faiz  Desteği;

Ülke  genelinde  bütün KOBİ’lerin  yaralanacağı KOSGEB ‘in ilgili tek Kredi Programıdır. Program duyurusu  KOSGEB resmi web sitesinde yapılır  bankaların ilgili ipotek şartlarını taşıyan işletmelerin tamamı bu  KOSGEB Kredi Faiz  Desteğinden yararlanabilir.

(2017 yılı  başlarına Ülke genelinde 2 defa 50.000 TL faizsiz kredi desteği sunulmuştur.)

Üstte  bahsi geçen 3 farklı KOSGEB Kredisi içinde  en yaygın olarak kullanılan ve  KOSGEB veri tabanına kayıtlı bütün işletmelerin bankaların ilgili ipotek şartlarını taşımaları  marifeti ile  en kolay  ve yaygın olarak alabilecekleri kredi ( KOSGEB Faizsiz kredi  desteği )programı KOSGEB Kredi Faiz Desteğidir.

Devamını Oku...

Üstte  belirtilen ister hibe programları kapsamındaki Faizsiz  KOSGEB Kredileri isterse  yukarında  belirtilen KOSGEB Acil İhtiyaç Kredisi veya  KOSGEB Kredi Faiz  desteği olsun KOSGEB’in sağlamış olduğu faizsiz  kredi  destekleri  hakkında  en doğru ve güncel bilgileri öğrenmek ve bu faizsiz kredi  desteği başvurularında en  hızlı ve kolay yoldan faizsiz KOSGEB Kredisi  almanın bütün ayrıntı ve püf  noktalarını öğrenmek için sizde  web sitemizden satışa  sunulan şirketimizde  çalışan profesyonel KOBİ Uzmanları ( Hibe Kurtları) tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış olan KOSGEB Hibe  ve Kredi  Desteklerini Alma  Rehberleri  arasından başvuru yapacağınız hibe  ve faizsiz kredi desteği için en uygun olan  rehberi satın alabilirsiniz. Böylece sizde  web sitemizden hibe  ve faizsiz kredi desteği alma  rehberi satın alan binlerce kobi,işletme,girişimci gibi bu hibe  ve faizsiz kredi desteklerinin  nasıl alınacağını  öğrenebilir ve kendi başınıza bu hibe  ve faizsiz kredi desteklerine başvuru yapıp hiç bir  aracı ve proje yazarı firmaya on binlerce lira ücret ödemen Devlet’in yüzbinlerce lira hibe  ve faizsiz kredi desteğine  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma  fırsatı yakalayan mutlu işletmeler  arasında  yerinizi  alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Ülke  geneli  bütün  KOBİ’ler  tarafından başvuru yapılıp alınan en yaygın olarak  yararlanılan KOSGEB Kredi Desteği üstte  belirtildiği gibi  KOSGEB Kredi Faiz Desteğidir. KOSGEB Kredi Faiz Desteği Nasıl alınır ? Kimler  KOSGEB Kredi Faiz Desteği Alabilir ? KOSGEB Kredi Faiz Desteği Ne Zaman açılır ve başvuru  ne zaman yapılır ? KOSGEB Kredi Faiz Desteği başvuru  evrakları nelerdir  hakkında  detaylı  en  doğru ve güncel bilgileri  öğrenmek için  KOSGEB Faizsiz Kredilerini Alma Rehberini inceleyiniz. Sizden önce KOSGEB Faizsiz Kredilerini Alma Rehberini satın alan binlerce müşteri referansımızı hemen görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler