Logo Logo
İş Birliği Güç Birliği Hibe Ve Kredilerini Alma Rehberi

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği  hibe desteği kapsamında 2014 yılında 12.423.543 TL   hibe  desteği almıştır. Bu hibe programı kapsamında hibe alan işletme   sayısı  2014-15 yılında 100’e yakın olmasına rağmen başvuru yapan  bütün işletmelerin geneline yakını  hibe  desteği almıştır.2016-2017 yılları arasından destek  başvurusu  yapan ve destek alan işletme sayısı  katlanarak artmıştır.

Devamını Oku...

Ülkemizde hibe proje  yazım fiyatları oldukça  yüksektir, örneğin  KOBİ  proje uzmanı firmadan  KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe  Desteği için proje  hazırlatma  hizmeti  satın almanız halinde 15.000-25.000 TL arasında  değişen rakamlarda  ücret ödersiniz. Fakat  bütün  işletme  sahipleri yatırımcı ve  KOBİ’ler  kendi  başlarına  hiçbir aracı firmaya ihtiyaç duymadan bu hibe  desteğine kolayca başvuru  yapıp hibe  ve kredi desteği alabilir.

Web sitemizde yer alan KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberi ile  sizde web sitemizden bu rehberi satın alan yüzlerce müşterimiz gibi çok hızlı ve kolay bir şekilde  , üstelik aracı ve  proje yazarı firmalara  binlerce lira  ödemeden bu hibe  desteğini almak için aklınızdaki bütün sorulara  en doğru ve güncel  cevabı bulabilirsiniz. Size  sunduğumuz  hizmetler  sadece bununla da sınırlı değil satın aldığınız KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberi’nde KOSGEB’ten İş Birliği Güç Birliği hibe programı dahilide t.hibe  desteği almış bir proje örneği de yer almaktadır. ‘’Kendi KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Projenizi  hazırlarken rehberde  yer alan KOSGEB İş Birliği Güç  Birliği t.hibe  desteği almış proje örneğine bakarak size  kendi projenizi  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde   hazırlaya bilirsiniz, üstelik proje  hazırlatmak için aracı firmalara 15-25.000 TL arasından değişen yüksek  rakamlarda ücret ödeme zorunda kalmazsınız.’’Hibe Kurtlarından Tavsiyeler