Logo Logo
Hibe Ve Kredi Miktarı

Bu program kapsamında 300.000 (üç yüz bin) TL’lik kısmı geri ödemesiz(hibe), 700.000 (yedi yüz bin) TL’lik kısmı ise geri ödemelidir(sıfır  faizli kredi). Ancak projenin, Orta-Yüksek ve Yüksek Teknoloji Alanlarında gerçekleştirilecek olması durumunda ise destek üst limiti 1.500.000 (bir milyon beş yüz bin) TL olup; bu miktarın 300.000 (üç yüz bin) TL’lik kısmı geri ödemesiz, 1.200.000 (bir milyon iki yüz bin) TL’lik kısmı ise geri ödemelidir. İşletmenizin  orta-yüksek  teknoloji  sınıfına olup olmadığını incelemek için web sitemizde  yer alan KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibelerini Alma Rehberini satın alıp  inceleyiniz.

Bu  hibe  rehberi sizlerin  kendi başınıza  KOSGEB İş birliği Güç birliği Hibe desteği başvurusu yapmanız için özel olarak hibe  desteği alma ve başvuru sürecinde tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak  cevap  verecek niteliktedir. Hibe  rehberi ile sizde KOSGEB İş birliği Güç birliği hibe desteği  nasıl en hızlı kolay ve doğru  yoldan nasıl alınır öğrenip yine  bu hibe  rehberinde yer alan ‘’ KOSGEB T.Hibe Desteği Almış Örnek İş Birliği Güç Birliği  Proje  Dosyası’’ ile kendi  KOSGEB iş birliği güç birliği hibe proje başvuru formunuzu hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz.

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe desteğinden yararlanmak için , kendi KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe projesini  hazırlamak için web sitemizden KOSGEB’ten İş Birliği Güç Birliği Hibe Desteği Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler