Logo Logo
Kimler? Nasıl? Hibe Desteği Alabilir?

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği  hibe  desteğini  almak için aşağıdaki genel şartları taşımanız gerekir;

1-İşletmenizin KOSGEB’in Hibe ve Kredi verdiği sektörler  kapsamında olması gerekir.

2-KOSGEB Hibe ve Kredileri  kapsamında olan işletmenizi KOSGEB veri tabanına  kayıt etmeniz gerekir. Bu kayıt  sonrasında KOBİ Bilgi Beyanı ve KOBİ Bilgi  dokümanlarınızı diğer ilgili  başvuru  evrakları ile  KOSGEB’e sunmanız  gerekir. Bu işlem  sonrasında KOSGEB işletme yetkilisine SMS atıp ilgili yıla  20xx yılına  ait Beyannameniz onaylanmıştır bilgisi iletir. Bu işlem sonunda   KOSGEB veri tabanınız aktif olur ve  kullanıcı adı ve şifreniz ile  KOSGEB veri tabanına girip KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri  menüsünden  KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe Destek Programı  başvurusu yapıp hibe  desteği için  KOSGEB’e  hemen  ve çok hızlı bir şekilde   başvuru yapabilirsiniz.

3- KOSGEB İŞ Birliği Güç Birliği Hibe  Desteği başvurusu yapabilmeniz için kurulacak ortaklık yapılarınız aşağıdaki kriterlere  göre olmalıdır;

Devamını Oku...

                       a)Proje ortağı işletmeler mevcudiyetlerini koruyarak kurulacak yeni işletmeye ortak olabilirler.Proje ortağı işletmelerin bir kısmı ya da tamamı kendilerini feshederek kurulacak yeni işletmeye ortak olabilirler.

                        b)Proje ortağı işletmelerin bir kısmı kendilerini feshederek ortaklardan birinin bünyesinde birleşebilirler.

Üstte  genel  hatları ile  belirtilen yönerge dahilinde  iş birliği güç birliği amacı ile  yapılan  başvurular  KOSGEB tarafından  1.500.000 TL ‘ye  kadar hibe  ve faizsiz kredi ile  desteklenir. KOSGEB’in İş Birliği Güç  Birliği Hibe Desteği hakkında aşağıda belirtilen soruların  en doğru be güncel  cevaplarını bulmak için KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe ve Kredilerini Alma Rehberini inceleyiniz.

Devamını Oku...

Web sitemizde  satışa  sunulan bu  hibe rehberi firmamızda çalışan  ve alanında profesyonel olan KOBİ Uzmanları  (HİBE KURTLARI ) tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Bu  hibe rehberinde KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe Desteği bütün yönleri ve örnekler anlatımlar ile sizlerin anlayacağı  şekilde hazırlanmıştır. Bu marifet ile  sizde  KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe Desteği başvurusu yaparken hiçbir aracı ve proje yazarı  firmaya ihtiyaç duymadan  bu firmalara 15-25.000 TL arasından değişen yüksek  bedellerde ücret ödemen kendi KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe  desteği başvurunuzu  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  yapabilir ve KOSGEB’den yüz binlerce lira  hibe bir milyon lirayı aşkın faizsiz kredi desteği alma  fırsatına erişirsiniz.

Bu  hibe  rehberi sizlerin  kendi başınıza  KOSGEB İş birliği Güç birliği Hibe desteği başvurusu yapmanız için özel olarak hibe  desteği alma ve başvuru sürecinde tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak  cevap  verecek niteliktedir. Hibe  rehberi ile sizde KOSGEB İş birliği Güç birliği hibe desteği  nasıl en hızlı kolay ve doğru  yoldan nasıl alınır öğrenip yine  bu hibe  rehberinde yer alan ‘’ KOSGEB T.Hibe Desteği Almış Örnek İş Birliği Güç Birliği  Proje  Dosyası’’ ile kendi  KOSGEB iş birliği güç birliği hibe proje başvuru formunuzu hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz.

KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe desteğinden yararlanmak için , kendi KOSGEB İş Birliği Güç Birliği Hibe projesini  hazırlamak için web sitemizden KOSGEB’ten İş Birliği Güç Birliği Hibe Desteği Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler