Logo Logo
KOSGEB Gelişen İşletmeler Piyasası Hibe Programı Nedir?

Gelişme ve büyüme potansiyeline sahip küçük ve orta ölçekli işletmelerin, Borsa İstanbul Gelişen İşletmeler Piyasasında yer alarak sermaye piyasalarından finansman temin etmelerini sağlamak için Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı tarafından uygulanan hibe desteği programına KOSGEB Gelişen İşletmeler Piyasası (GİP) Hibe desteği  denir. Bu hibe  desteği başvurusu da  diğer KOSGEB Hibe  ve Faizsiz Kredi Destekleri  başvurusu gibi oldukça kolay ve basittir. Her işletme  sahibi işletmesi için ilgili KOSGEB Gelişen İşletmeler Piyasası  başvurusunu çok hızlı ve kolay bir şekilde tek balına yapabilir.

Bu hibe  desteğinden yararlanmak için aracı ve proje  yazarı firmalara 15-25.000 TL arasından değişen rakamlarda ücret ödemeden 2-3 sf’lık Gelişen İşletmeler Piyasası başvuru formunuzu kendi  başınıza  hemen çok hızlı ve doğru bir şekilde  hazırlayabilirsiniz.

Sitemizde  satışa sunulan  ve firmamızda çalışan deneyimli KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış KOSGEB GİP hibelerini alma görmek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan KOSGEB GİP hibelerini alma Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler