Logo Logo
Nasıl Başvuru Yapılır?

KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe  desteği  genel  başvuru adımları ;

1-İşletmeniz  KOSGEB ‘in hibe  ve kredi verdiği  sektörler listesinde yer almalıdır.

2-İşletmeniz KOSGEB Veri tabanında  kayıtlı  aktif  bir işletme olmalıdır.

3-KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe Programı başvurusu için  KOSGEB veri tabanı üzerinden başvuru yapacağınız KOSGEB ARGE ve İnovasyon Destek Programı seçip başvuru  evraklarını doldurmalısınız (ARGE ve İnovasyon Proje Başvuru  Formu)

4-İşletmenin ( veya  yeni kurulacak olan işletmenin)  KOSGEB ARGE ve İnovasyon şartlarını  taşır düzeyde  belli bir  arge veya inovasyon  çalışması yapacak olması.

Devamını Oku...

Üstte  ana  hatları ile  belirtilen şart ve kriterleri  taşıyan  her işletme KOSGEB ARGE ve İnovasyon  programı  dahilinde 450.000 TL Hibe  (karşılıksız  ) ve 300.000 TL kredi (faizsiz ) desteklerinden yararlanabilir. Sizde  web sitemizden  KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe  ve Kredini Alma Rehberini satın alan  binlerce  müşterimiz gibi KOSGEB ARGE ve İnovasyon Destek Programı hibe ve  kredi desteği alabilmek için KOSGEB Hangi Sektörlere ARGE ve İnovasyon Hibe Desteği Sunar ? ARGE ve İnovasyon Hibe programından yararlanmak için KOSGEB Veri tabanı Kayıt İşlemleri, KOSGEB ARGE ve İnovasyon Destek Başvurusu evrak ve işlemleri  hakkında  detaylı bilgi sahibi olup hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan bu aracılara binlerce lira  danışmanlık hizmeti bedeli ödemeden  ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek  şey web sitemizde sizler için sunulan KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe  ve Kredini Alma Rehberlerini satın alıp incelemek ve rehberde  belirtilen işlem  basamaklarını birer birer uygulamak.

Devamını Oku...

KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe programı desteği başvurusu diğer KOSGEB Hibe  desteği başvuruları gibi oldukça  kolaydır.KOSGEB kurumuda  diğer  Devlet  desteği sunan kamu kurum ve kuruluşları  gibi  hibe  desteği başvurusu  yapacak olan işletmelerin kendi başvurularını kendilerinin  yapmasını tavsiye  etmekte ve  bu yönde işletme  girişimci ve yatırımcıların aracı ve proje yazarı firmalar tarafından hazırlanan  projelere sıcak  yaklaşmamaktadır.

Girişimci yatırımcı ve işletmelerin KOSGEB ARGE ve İnovasyon hibe  desteğinden yararlanmalarını sağlayacak düzeyde ihtiyacınız olan doğru ve güncel  bilgiler KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi’nde  yer almaktadır.Bu  rehberde yer alan bilgiler ışığında sizde  web sitemizden KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşterimiz gibi KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe desteği başvurusu  yaparken hiçbir  aracı ve danışman firmaya ihtiyaç  duymadan ,30-35  sayfalık  bir proje  başvuru  formu doldurtmak için bu firmalara 25.000-30.000 TL   arasından değişen rakamlarda ücret ödeyip dolandırılma  riski almadan kendi KOSGEB ARGE ve İnovasyon desteği başvurunuz  kendi başınıza  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  yapabilirsiniz.Üstelik  satın aldığınız KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi’nde  bakıp  kendi ARGE ve İnovasyon proje  başvuru formunuzu doldura bilmeniz için KOSGEB’ten  t.hibe  desteği almış (tam ve eksiksiz olarak  hazırlanmış) KOSGEB ARGE ve İnovasyon Proje Örneği  yer almaktadır.

Web sitemizde satışa  sunulan KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi ile sizde  bu rehberi satın alan binlerce müşterimiz  gibi rehberde yer alan  hibe  alma işlemleri ve KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe Desteği almış proje örneği ile KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerine hiçbir  aracı ve proje  yazarı firmaya ihtiyaç duymadan çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

Web sitemizden KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan  ve KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe  Desteği Almış  Proje Örnekleri ile  sizde  kendi KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe Proje dosyanızı hemen çok hızlı ve kolayı  bir şekilde  aracı ve proje yazarı firmalara  on binlerce lira  ödemeden  ulaşabilirsiniz. Sizden önce  web sitemizde KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe  desteği almış  proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler