Logo Logo
Hibe Ve Kredi Miktarları

KOSGEB ARGE ve İnovasyon hibe  desteği ile yeni fikir, yeni  yöntem  yeni sistem veya  yeni buluşunuz için KOSGEB’ten 450.000 TL Hibe  (karşılıksız  ) ve 300.000 TL kredi (faizsiz ) desteği sunulmaktadır. KOSGEB ARGE ve İnovasyon  Hibe  Desteği kapsamında  aşağıda  belirtilen giderler hibe  ve faizsiz kredi desteği kapsamındadır;

Yeni Bir Fikir, Yeni Bir Ürün veya Hizmet için KOSGEB ARGE ve İnovasyon Desteği Alabilirsin !

Yeni ürün, hizmet ve iş fikirleriniz için aşağıda belirtilen giderleriniz için  KOSGEB ARGE ve İnovasyon Destek Programından kolayca yararlanabilirsiniz.

İşlik Desteği

İşliklerden ücret alınmaz.

Kira Desteği

30.000 TL   (Teknopark içi)

24.000 TL

(Teknopark dışı)

 

 

Makine-Teçhizat, Donanım, Hammadde, Yazılım ve Hizmet Alımı Giderleri Desteği

150.000

Makine-Teçhizat, Donanım, Hammadde, Yazılım ve Hizmet Alımı Giderleri Desteği (Geri Ödemeli)

300.000

Personel Gideri Desteği

150.000

Başlangıç Sermayesi Desteği

20.000

 

 

 

Proje Danışmanlık Desteği

25.000

Eğitim Desteği

        10.000

Sınai ve Fikri Mülkiyet Hakları Desteği

 

 

 

 

 

 

20.000

Proje Tanıtım Desteği

 

 

 

 

 

5.000

Yurtdışı Kongre/Konferans/Fuar Ziyareti

/Teknolojik İşbirliği Ziyareti Desteği

 

 

15.000

 

Test, Analiz ve Belgelendirme Desteği

25.000

Yukarıda  tabloda  belirtilen KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe  desteği kapsamında olan hibe ve krediler  nasıl alınır ? belirtilen hibe  desteği programları detayları nelerdir ? kimlere  bu programlar  dahilinde hibe  desteği alabilir ? hibe desteği  başvuru  evrak ve işlemleri nelerdir ?  vb. KOSGEB ARGe ve İnovasyon Programı Hibeleri  hakkında  doğru ve güncel bilgi almak , KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe Fırsatları ile işletmeniz ARGE ve YENİLİK çalışması ihtiyaçlarını Devletimizin hibe  desteklerinden yararlanarak çözmek istiyorsanız KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi tam size  göre. KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe Programı ile 2014  yılında 1078 işletme  56.569.487  TL hibe desteği almıştır.  ARGE ve İnovasyon çalışması için hibe alan işletmelerden biride neden sizin işletmeniz olmasın ki ?  KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibesini almak için aracı ve proje yazarı firmalara  binlerce lira  danışmanlık  hizmet  bedeli ödemek zorunda  değilsiniz sizde web sitemizde satışa  sunulan KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi satın alan  binlerce  KOBİ, yatırımcı ,işletme ve girişimci müşterimiz gibi çok kolay ve hızlı bir şekilde  KOSGEB ARGE ve İnovasyon Destek Programı  hibe  desteklerine  başvuru yapıp işletmeniz için 450.000 TL Hibe  (karşılıksız  ) ve 300.000 TL kredi (faizsiz ) alabilirsiniz. ARGE ve İnovasyon çalışmalarınızı Devlet desteği ile hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken  tek şey KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi  satın almak  ve rehberde  belirtilen uygulama  basamaklarını  tatbik etmek. Sitemizde  satışa sunulan  ve firmamızda çalışan KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberini görmek için tıklayınız.

Web sitemizden KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan  ve KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe  Desteği Almış  Proje Örnekleri ile  sizde  kendi KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe Proje dosyanızı hemen çok hızlı ve kolayı  bir şekilde  aracı ve proje yazarı firmalara  on binlerce lira  ödemeden  ulaşabilirsiniz. Sizden önce  web sitemizde KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe  desteği almış  proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

 

 Hibe Kurtlarından Tavsiyeler