Logo Logo
Kimler? Nasıl? Hibe Desteği Alabilir?

Genel olarak KOSGEB Hibe  ve kredi  desteklerini almak için 3  önemli  ana kural  vardır bunlardan ;

1.İşletmenizin KOSGEB ‘in hibe  ve kredi desteği sunduğu  sektörler listesinde olup  olmadığını kontrol etmek.

2.İşletmeniz KOSGEB ‘in hibe  ve kredi  desteği sunduğu sektörler kapsamında ise işletmenizi KOSGEB veri tabanına kayıt  edip ilgili KOBİ bilgi  beyanı ve KOBİ  bilgi  dokümanı ile  birlikte işletme  evraklarınızı  KOSGEB’e  sunmalısınız.

3-Başvuru  yapacağınız hibe  programı hakkında  bilgi  sahibi  olmalı ve kendi arge ve inovasyon projenizi  hazırlamak için örnek  hibe  desteği almış ( tüm bölümleri doldurulmuş) bir  KOSGEB  ARGE ve İnovasyon( yenilik) projesini yararlanıp incelemelisiniz.

Devamını Oku...

Bu işlemi  yaptıktan sonra KOSGEB veri tabanı üzerinden KOSGEB ARGE ve İnovasyon hibe  desteği başvurusu oluşturup sizde ister  adınıza  bir  vergi levhası olsun veya olmasın( ister  yeni kurulan  bir işletme olun, ister var olan bir işletme olun isterseniz de  yeni kurulmuş bir işletme olun) KOSGEB ARGE ve İnovasyon hibe  desteği ile yeni fikir, yeni  yöntem  yeni sistem veya  yeni buluşunuz için KOSGEB’ten 450.000 TL Hibe  (karşılıksız  ) ve 300.000 TL kredi (faizsiz ) alabilme  fırsatına erişirsiniz.

Bu hibe başvurusu içinde tıpkı diğer  KOSGEB Hibe  ve Kredilerinde olduğu  gibi KOSGEB veri tabanı üzerinden  başvuru  yapılır. Bu hibe  desteği başvurusu için  doldurmanız  gereken en önemli  evrakların başında  KOSGEB ARGE ve İnovasyon hibe  programı proje  başvuru  formu gelmektedir. Web sitemizde satışa  sunulan KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe  ve Kredini Alma Rehberi  içinde  yer alan KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe Desteği Almış  Örnek Proje Dosyası ile  sizde  hem  KOSGEB ARGE ve İnovasyon Desteği başvurusu  hakkında  bütün  detayları öğrenecek  hem de rehberde  yer alan  T.Hibe  Desteği Almış Örnek Proje Dosyası ile  hiçbir  aracı ve proje yazarı  firmaya ihtiyaç duymadan  kendi KOSGEB ARGE ve İnovasyon proje başvuru formunuzu doldura bileceksiniz.

Devamını Oku...

Web sitemizde satışa  sunulan KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi ile sizde  bu rehberi satın alan binlerce müşterimiz  gibi rehberde yer alan  hibe  alma işlemleri ve KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe Desteği almış proje örneği ile KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerine hiçbir  aracı ve proje  yazarı firmaya ihtiyaç duymadan çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan  ve KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe  Desteği Almış  Proje Örnekleri İle  sizde  kendi KOSGEB ARGE ve İnovasyon Hibe Proje dosyanızı hemen çok hızlı ve kolayı  bir şekilde  aracı ve proje yazarı firmalara  on binlerce lira  ödemeden  ulaşabilirsiniz. Sizden önce  web sitemizde KOSGEB ARGE ve İnovasyon T.Hibe  desteği almış  proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler