Logo Logo
Genel Destek Hibelerini Alma Rehberi

KOSGEB’in işletmelere  sunduğu hibe  ve kredi destekleri  kapsamında olan KOSGEB Genel Destek Hibe Destekleri başvurusu  oldukça  kolay ve  basit olmasına rağmen  bir çok  girişimci ve işletme  sahibi  ilgili hibe  başvurusunu  nasıl yapacağını  bilmez  ve 2-3  sf’lık bir   Genel Destek Hibe  başvurusu için aracı ve proje formu yazarı firmaya Genel Destek Hibe  başvurusu  yapmak için 1500-2500  TL arasında  değişen yüksel rakamlarda ücret öder .İşletmeniz için KOSGEB Genel Destek Programı  kapsamında aşağıda  belirtilen işletme  giderleriniz için hibe desteği almak için sizde  web sitemizden çok cüzi  fiyatlar ile  satışa  sunulan KOSGEB Genel Destek Hibelerini Alma Rehberi satın alıp  rehberde  belirtilen yöntemler ile  çok hızlı ve doğru yolardan nasıl KOSGEB Genel Destek Hibe Başvurusu yapıldığını öğrenebilir   ve işletmeniz için aşağıda  belirtilen başlık ve miktarlara hibe  desteği alabilirsiniz;

Hızlı ve kolay yoldan 470.000 TL ’ye kadar hibe fırsatı KOSGEB Genel Destek Programında!

İster yeni kurulun isterse var olan bir işletme olun size aşağıda  yer alan KOSGEB Genel Destek Hibelerine çok hızlı ve kolayca hemen ulaşabilirsiniz.

-       KOSGEB  GENEL DESTEK YURT İÇİ FUAR HİBE PROGRAMI;  45.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK YURT DIŞI İŞ GEZİSİ HİBE PROGRAMI; 20.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK TANITIM HİBE PROGRAMI; 25.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK EŞLEŞTİRME HİBE PROGRAMI; 30.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK BAĞIMSIZ DENETİM HİBE PROGRAMI; 10.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK NİTELİKLİ ELEMAN HİBE PROGRAMI; 50.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK DANIŞMANLIK HİBE PROGRAMI; 22.500 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK EĞİTİM HİBE PROGRAMI; 20.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK ENERJİ VERİMLİLİĞİ HİBE PROGRAMI; 75.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK TASARIM HİBE PROGRAMI; 22.500 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK SINAİ VE MÜLKİYET HAKLARI HİBE PROGRAMI; 30.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK BELGELENDİRME HİBE PROGRAMI; 30.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK TEST ANALİZ VE KALİBRASYON HİBE  PROGRAMI; 30.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK GÖNÜLLÜ UZMANLIK HİBE PROGRAMI; 15.000 TL HİBE

-       KOSGEB  GENEL DESTEK LOJİSTİK HİBE PROGRAMI; 40.000 TL HİBE

Bütün işletme  sahipleri , KOBİ’ler,girişimciler  ve  yatırımcılar  kendi  başlarına çok kolay  bir şekilde hem  KOSGEB Genel Destek Programı  hakkında  detaylı  bilgi  sahibi olabilir  hem de çok hızlı ve kolay bir şekilde bu hibe  desteklerine   başvuru  yapabilir. Üstelik bunun için aracı firmalara 1500-2500 TL arasında değişen rakamlarda ücret ödemenize de gerek yoktur.

Web sitemizde yer alan  ve siz  yatırımcılar için özel olarak  hazırlanmış  KOSGEB Genel Destek Hibe  ve Kredini Alma Rehberi ile sizde bu hibe  programı  nedir? Kimler  başvuru yapa bilir? Başvuru şartları ve başvuru işlemleri( genel destek hibe  başvuru formu oluşturma) gibi önemli bilgileri  çok kolay  bir şekilde öğrenip  web sitemizden KOSGEB Genel Destek Hibe  ve Kredini Alma Rehberi satın alan binlerce  müşterimiz  gibi  bu hibe programında çok kolay ve hızlı bir şekilde  başvuru yapıp hibe  alabilirisiniz. Sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış hibe alma rehberleri hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

KOSGEB Genel Destek hibelerine başvuru yaparken 2-3 sayfalık proje formu  hazırlatmak için aracı ve proje formu yazarı firmalara 1500-2500 TL arasında ücret ödemeden web sitemizden satın aldığı KOSGEB Genel Destek Hibelerini Alma Rehberleri ile  başvurmayı  terci eden binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler