Logo Logo
Kimler? Nasıl? Hibe Desteği Alabilir?

KOSGEB Genel Destek Hibe programı desteği ile hibe alabilmeniz için genel  olarak  aşağıda belirtilen asgari şartları  taşımanız gerekir bu şartları taşıyan işletmeler  KOSGEB Genel Destek Hibe Programından yararlanabilir;

1-İşletmeniz  KOSGEB ‘in hibe  ve kredi verdiği  sektörler listesinde yer almalıdır,

2-İşletmeniz KOSGEB Veri tabanında  kayıtlı  aktif  bir işletme olmalıdır,

3-KOSGEB Genel Destek Hibe Programı başvurusu için  KOSGEB veri tabanı üzerinden başvuru yapacağınız KOSGEB Genel Destek Programı seçip başvuru  evraklarını doldurmalısınız (Genel Destek Başvuru  Formu Dilekçesi)

Devamını Oku...

Üstte  ana  hatları ile  belirtilen şart ve kriterleri  taşıyan  her işletme KOSGEB ‘in asgari 15.000 ,azami 75.000 TL    arasından değişen  15 farklı genel destek hibe programından toplamda  470.000 TL   değerinde   hibe  desteklerinden yararlanabilir. Başvurular  KOSGEB veri tabanı üzerinden hibe başvuru  formunun doldurulması şeklinde gerçekleştirilir. Başvuru formu 1-2  sayfadır. Sizde  web sitemizden  KOSGEB Genel Destek Hibe  ve Kredini Alma Rehberini satın alan  binlerce  müşterimiz gibi KOSGEB Genel Destek Programı hibe  desteği alabilmek için KOSGEB Hangi Sektörlere Genel Destek Hibe Desteği Sunar ? Genel Destek Hibe programından yararlanmak için KOSGEB Veri tabanı Kayıt İşlemleri, KOSGEB Genel Destek Başvurusu evrak ve işlemleri  hakkında  detaylı bilgi sahibi olup hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan bu aracılara 1500-2500 TL arasından değişen rakamlarda  proje başvuru formu hazırlama bedeli ödemeden  ulaşa bilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek  şey web sitemizde sizler için sunulan KOSGEB Genel Destek Hibe  ve Kredini Alma Rehberlerini satın alıp incelemek ve rehberde  belirtilen işlem  basamaklarını birer birer uygulamak. Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış Hibe Alma Rehberleri hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

Sizde KOSGEB Genel Destek hibelerine başvuru yaparken 1-2 sayfalık proje formu  hazırlatmak için aracı ve proje formu yazarı firmalara 1.500-2.500 TL arasında ücret ödemeden web sitemizden satın aldığı KOSGEB Genel Destek Hibelerini Alma Rehberleri ile  başvurmayı  terci eden binlerce müşterimiz  gibi  yapabilirsiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler