Logo Logo
KOSGEB Genel Destek Hibeleri Nedir?

KOSGEB Genel Destek Hibesi, KOSGEB ‘in işletme, girişimci ve yatırımcıların işyerleri ve işlerinin  çeşitli  ihtiyaçlarına yönelik  sunmuş olduğu ve 470.000 TL ’ye kadar değişen miktarlarda hibe  desteği sunulan bir hibe programıdır. Bu hibe programına başvuru oldukça kolay olmakla birlikte dilekçe şeklindedir. İşletmeler  aracı ve proje  formu  yazarı firmalara müracaat etmeden bu hibe desteklerine çok hızlı ve kolay bir şekilde  başvuru yapabilir.

Bu program  dahilinde işletmelerin ihtiyaçları olan personel, tanıtım, reklam, fuarlara katılım, katalog  basımı, internet reklamı, lojistik, marka, patent, danışmanlık, belgelendirme vb. alanlarda için başvuru  yapılır. KOSGEB Genel Destek Hibe Programı ile 2014  yılında 23.035 işletme  129.233.992 TL hibe desteği alırken ,2015-2017 yılları arasında  bahsi geçen hibe  desteğinden yararlanan işletme  sayısı  artmıştır.

Devamını Oku...

KOSGEB Genel Destek Hibelerine  başvuru yapmak için aracı ve proje  formu yazarı  firmalara 1.500-2.500 TL arasında  değişen rakamlarda ücret  ödemeden sizde  web sitemizden KOSGEB Genel Destek  Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce  müşterimiz gibi kendi KOSGEB Genel Destek Hibe  başvurunuzu çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz. Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’HİBE KURTLARI’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış KOSGEB Genel Destek Hibelerini Alma Rehberleri hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız.

KOSGEB Genel Destek hibelerine başvuru yaparken 1-2 sayfalık proje formu  hazırlatmak için aracı ve proje formu yazarı firmalara 1.500-2.500 TL arasında ücret ödemeden web sitemizden satın aldığı KOSGEB Genel Destek Hibelerini Alma Rehberleri ile  başvurmayı  terci eden binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler