Logo Logo
%100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

Kimisi Çilekli Sever! Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek…

Deneyimli ve profesyonel KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı proje uzmanlarımız (Hibe Kurtları ) ile %100  Hibe Desteği Alma Garantisi ile KOSGEB KOBİ Proje Destek Projenizi Hazırlıyoruz.

Web sitemizde sizlerin kendi KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe başvurularınızı kolay ve hızlı  yapabilmenizi  sağlayacak KOSGEB KOBİ Proje Destek  Hibelerini  Alma  Rehberleri ve T.Hibe  Desteği Almış KOSGEB Kobi Proje Destek Proje Örnekleri olmasına rağmen çeşitli sebepler ile işletmesinin KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe başvuruları için özel başvuru proje formu  hazırlatmak isteyen işletme, girişimci  ve yatırımcılar için %100 Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe Proje Danışmanlığı’da  sunmaktayız.

%100 Kesin  Hibe Desteği Alma KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe Proje Danışmanlığı Nedir?

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibesi Alma Garantilidir

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz kosgeb kobi proje destek  hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Kurulunca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size  5 iş günü içinde geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibesi Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

A) KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe  başvurusu için KOSGEB’e sunmanız gereken evraklar

B) KOSGEB KOBİ Proje Destek  hibe proje başvuru formunun  hazırlanması

C) KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe proje  başvurunuz onaylandıktan  sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık

 İşletmeniz için %100 Kesin KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı ile işletmenizin ihtiyacı olan hibe  desteklerini almak için sizde işletme  danışmanlığı konusunda  bizi  tercih eden binlerce müşteri  referansımız  gibi %100 Kesin Destek Alma Garantili KOSGEB KOBİ Proje Destek Destek Programı hibesi alma  garantili danışmanlık hizmetimizi satın alabilirsiniz. 

KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe Desteğini alma konusunda sunmuş olduğumuz % 100 Kesin hibe  desteği alma  garantili  danışmanlık hizmet paket programımızı satın alan ve hibe desteği  aldığımız  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Hibe Desteği Alma  Garantili KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibesi Proje Danışmanlığı fiyatlarımızı  öğrenmek için tıklayınız.

 

 Hibe Kurtlarından Tavsiyeler