Logo Logo
Hibe Miktarı

İşletmelerin üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi vb. konularda hazırlanan proje kapsamında olan giderler 150.000 TL ‘ye kadar hibe desteği alabilir.

150.000 TL hibe desteği kapsamında aşağıdakigider kalemlerinin tamamı  hibe  desteği kapsamındadır;

Devamını Oku...

-Eğitim hizmet alımı

-Yazılım  ve program alımı( eğitimlerde  dahil)

-Personel alımı

-Makine teçhizat alımı

-Hammadde alımı

-Çeşitli dış kaynaktan hizmet alımı vb.

-İşletmede kurumsal alt yapı oluşturmak için alınacak danışmanlık ve eğitim hizmetleri....

Hibe kapsamında olmayan giderler, hibe başvuru evrak ve işlemleri ve en hızlı kolay ve doğru yoldan nasıl hibe alınır hakkında doğru ve net bilgileri öğrenmek için sizde web sitemizden bu hibe rehberini satın alan binlerce müşterimiz gibi KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberini satın alabilirsiniz. Bu hibe rehberini satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Kendi  KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe programına  başvuru yapmak için sizde  aracı ve proje yazarı firmalara 15-25.000 TL arasından değişen yüksek  rakamlarda ücret ödemek istemiyor  ve kendi projenizi  hazırlamak için Örnek T.Hibe  Desteği Almış KOSGEB KOBİ Proje  Destek Programı Projesine ihtiyaç duyuyorsanız doğru  yerdesiniz.

Devamını Oku...

Web sitemizde yüzlerce farklı sektör ve iş kolu için hazırlanıp KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı dahilinde t.hibe  desteği almış proje örneklerini görmek için tıklayınız. Sizler gibi kendi KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı başvurusu için (  kendi projesini hazırlamaya yönelik) Web sitemizden t.hibe desteği almış Örnek KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı Proje Dosyası Örneği satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler