Logo Logo
Kimler? Nasıl? Hibe Desteği Alabilir?

Bu hibe programından;

1-KOSGEB veri tabanına kayıtlı aktif olan.

2- KOSGEB ‘in destek verdiği sektörler kapsamında faaliyette bulunan.

3-KOSGEB’e KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı kapsamında üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi vb. alanlarda proje başvuru  yapıp hibe  almak isteyen bütün işletmeler başvuru  yapabilir.

Devamını Oku...

Her işletme  sahibi kendi  KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe  programı başvurusunu kendi başına  ve   hiçbir aracı  proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan hazırlaya bilir. Sizde web sitemizden KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı Hibe Desteklerini Alma Hibe Rehber satın alan binlerce müşterimiz gibi  aracı ve proje yazarı firmalara  15-20.000 TL ücret ödemeden kendi KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe Programı başvurunuzu çok hızlı ve kolay bir şekilde  yapabilirsiniz .

Nasıl mı  ?

Devamını Oku...

Firmamızda  çalışan  ve  alanında  deneyimli KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibe Programı proje   uzmanları  tarafından  ( Hibe Kurtları)  sizler için özel olarak  hazırlanmış KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberi ile  sizde bu hibe desteğinin en hızlı kolay ve doğru yoldan nasıl alınacağını hemen öğrene  bilir  ve gerek web sitemizde  gerekse satın alacağınız KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberinde içinde yer  alan T.Hibe Desteği Almış KOSGEB KOBİ Proje Örneğine  bakarak sizde  web sitemizden ürün alan binlerce müşterimiz  KOSGEB KOBİ Proje Destek hibe programına  başvuru  yaparken  hiçbir aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymaz  bu firmalara proje  hazırlatmak ve bilgi almak için 15.000-25.000 TL arasından değişen astronomik rakamlarda ücret  ödemen bu hibe  desteğini alan KOBİ ve işletmeler  arasındaki yerinizi  alabilirsiniz.

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı  hakkında doğru  ve güncel bilgi almak  bu hibe programı hakkında  hibe almanın bütün ayrıntı ve püf noktaları  hemen bilgi  sahibi olup hibe desteğine  başvuru  yapmak için  KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberini inceleyiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler