Logo Logo
Kobi Proje Destek Hibe Destek Programı Nedir?

Markalaşma kurumsallaşma temeline dayan işletme örgütlülüğünün dışa  yansıması ve buna paralel olarak işletmenin daha çok tanınması ve sunduğu hizmetler ile marka değer ve tanınırlığının  güven ile birlikte  anıldığı bir süreçtir. Ülkemizdeki ister küçük ister  büyük olsun  bir çok  KOBİ Kurumsallaşma ve Markalaşma konusunda  güçlük  yaşamaktadır. İşletmelerin kurumsallaşması ve markalaşması yönündeki engellerin aşılması için Devletimizin KOSGEB marifeti ile sunduğu destek programına KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı denir.

Bu hibe programı dahilinde KOSGEB 2015 yılı içinde 2 defa hibe desteği çağrısına çıkmış ve birçok işletme ve yatırımcı işletmesi için çeşitli gider kalemlerinden 150.000 TL ’ye kadar karşılıksız  ve geri ödemesiz hibe  desteği almıştır.

Devamını Oku...

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı dahilinde işletmelerin üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi konularında sunmuş oldukları projeler hibe desteği alabilir. Yan işletmelerin kar ve pazar paylarının artması esasına dayalı olarak üretim, yönetim-organizasyon, pazarlama, dış ticaret, insan kaynakları, mali işler ve finans, bilgi yönetimi vb konulardaki sorunlarının KOSGEB’in sunmuş olduğu 150.000 TL ’lik hibe desteği ile giderilmesi hedeflenmiştir. Bu yönde ise KOBİ ve işletmeler işletme içi sorunlarını kendi öz sermayeleri ile çözmek yerine Devlet’ten aldıkları hibe  desteği ile  çözüm bulmuşlardır.

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı kapsamında 2015 yılı içinde 2 defa çağrıya çıkılmıştır bu hibe çağrılarında işletmelerin “Yönetim Becerilerinin ve Kurumsal Yetkinliklerinin Geliştirilmesi-Kurumsallaştırma” ve “Tanınmış Ürün/Hizmet Süreci Oluşturma-Markalaşma” konularında hibe desteği sunulmuştur. Çağrı konularına toplamda 110 Milyon hibe desteği  dağıtılmıştır.

Devamını Oku...

KOSGEB KOBİ Proje Destek Programı  nedir ? kimler  başvuru yapabilir? Başvuru  evrakları ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgi almak ve işletmeniz için kurumsallaşma ve markalaşma konularında 150.000 TL hibe desteği nasıl alınır  hakkında  bütün ayrıntı ve püf noktalarını KOBİ Uzmanlarından (HİBE KURTLAR) hemen öğrenmek için KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberini inceleyiniz. Web sitemizde  satışa  sunula KOSGEB KOBİ Proje Destek Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler