Logo Logo
KOBİ - GEL Hibe Ve Kredilerini Alma Rehberi

İlk defa 2016 yılı başlarında hibe desteği sunmaya başlayan KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) ile işlete ve yatırımcılara sağlanan  Devlet desteği miktarı ve hibe desteği sunan  kurum ve kuruluşun  sayılarının artmıştır. Buna  paralel  olarak işletme  ve  girişimcilerinde  işyeri geliştirme konusunda bu hibe   ve faizsiz  Devlet desteklerine olan talebi de  artmıştır. KOBİ’lerin bu  talebe karşılık işleri güçleri sadece dolandırıcılık olan  bir çok kötü  niyetli firma  ve kişi KOSGEB Hibe  ve Kredi Destekleri konusunda danışmanlık sektörüne girip firmaları  ‘’…size şu kadar hibe kredi, bu kadar hibe  alacağız’’  diye dolandırmıştır ve hala da  aktif  olarak  dolandırmaya  devam  etmektedir.

Devamını Oku...

Bu durumun önüne geçmek için ilgili hibe ve Devlet desteği veren kurum ve kuruluşlar gerek resmi web sayfalarındaki uyarılar gerekse çeşitli kamu sporları aracılığı ile işletme ve  yatırımcıları  bu hibe  dolandırıcılarına  karşı ısrarla uyarmaktadır. Bir çok kamu kurum ve kuruluşu işletme,girişimci ve yatırımcıların hibe başvurularının bizzat kendileri tarafından yapılmasını, hibe   başvurusu yapmanın çok kolay  basit  bir  dizi işlem  basamağından  oluştuğunu  vurgulamakta ve hibe başvurusu yaparken  aracı firmalara ücret  ödememeleri gerektiğini ısrarla  söylemektedirler.

KOSGEB resmi web sayfasında  yer alan  işletme, KOBİ ve yatırımcıları aracı ve dolandırıcı  firmalara  karşı uyaran reklam  spotu.

Artık bütün İşletme, girişimci ve yatırımcılar aracı firmalara binlerce lira ücret ödemeden ve hibe dolandırıcılarının  tuzağına  düşmeden  web sitemizde  yer alan Hibe  Alma  Rehberleri ile kendi hibe  desteği başvurularını çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapabilir. Firmamızda çalışan onlarca KOBİ Uzmanı( HİBE KURDU) tarafından sizler için özel olarak   hazırlanmış KOSGEB’in KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibelerini Alma Rehberi ile KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) hibelerine en hızlı , kolay ve  doğru yoldan  nasıl ulaşabileceğinizi öğrenip HİBE ALMA  REHBERLERİ’nde  yer alan işlem   basamaklarını uygulayıp  işletmeniz için çeşitli alanlarda  KOSGEB’in  KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) hibe ve faizsiz kredi  desteğine  hemen ulaşma şansına  erişebilirsiniz.

KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) hibe  ve kredilerini hemen  ve doğru  yoldan almanız konusuna firmamız  bünyesinde çalışan yılların deneyimi ve  danışmanlık sektörünün öncüsü KOBİ Uzmanlarımız ( HİBE KURTLARI) tarafından  hazırlanmış KOSGEB’in KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibelerini Alma Rehberini görmek için tıklayınız.

Devamını Oku...

Aracı ve proje başvuru formu doldurma firmalarına on binlerce lira ödemeden sizde web sitemizde satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak  dolduruşmuş KOBİ-GEL (KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI) Örnek Proje Dosyasından yararlanarak kendi hibe  desteği başvurunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapıp KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) ile 300.000 TL hibe 700.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilirsiniz.

Sizden önce  web sitemizde ÖRNEK KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)   proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler