Logo Logo
KOBİ - GEL Hibe Ve Kredilerine Nasıl Başvuru Yapılır?

KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibe  desteği  genel  başvuru adımları ;

1-İşletmeniz  KOSGEB ‘in hibe  ve kredi verdiği  sektörler listesinde yer almalıdır.

2-İşletmeniz KOSGEB Veri tabanında  kayıtlı  aktif  bir işletme olmalıdır.

3- KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibe Programı başvurusu için  KOSGEB veri tabanı üzerinden başvuru yapacağınız KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) seçip başvuru  evraklarını doldurmalısınız (KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Proje Başvuru  Formu)

4-İşletmenin KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) kapsamında işletme  geliştirme ,iş geliştirme çalışması yapacak olması.

Devamını Oku...

Üstte  ana  hatları ile  belirtilen şart ve kriterleri  taşıyan  her işletme  KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  dahilinde 300.000 TL Hibe  (karşılıksız  ) ve 700.000 TL kredi (faizsiz ) desteklerinden yararlanabilir. Sizde  web sitemizden  KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibe  ve Kredini Alma Rehberini satın alan  binlerce  müşterimiz gibi KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) hibe ve  kredi desteği alabilmek için KOSGEB  Hangi Sektörlere KOBİ-GEL  Hibe Desteği Sunar ? KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  Hibe programından yararlanmak için KOSGEB Veri tabanı Kayıt İşlemleri, KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Destek Başvurusu evrak ve işlemleri  hakkında  detaylı bilgi sahibi olup hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan bu aracılara binlerce lira  danışmanlık hizmeti bedeli ödemeden  ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek  şey web sitemizde sizler için sunulan KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)Hibe  ve Kredini Alma Rehberlerini satın alıp incelemek ve rehberde  belirtilen işlem  basamaklarını birer birer uygulamak. 

KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  başvurusu diğer KOSGEB Hibe  desteği başvuruları gibi oldukça  kolaydır. KOSGEB kurumu da  diğer  Devlet  desteği sunan kamu kurum ve kuruluşları  gibi  hibe  desteği başvurusu  yapacak olan işletmelerin kendi başvurularını kendilerinin  yapmasını tavsiye  etmekte ve  bu yönde işletme  girişimci ve yatırımcıların aracı ve proje yazarı firmalar tarafından hazırlanan  projelere sıcak  yaklaşmamaktadır.

Devamını Oku...

Girişimci yatırımcı ve işletmelerin  KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) hibe  desteğinden yararlanmalarını sağlayacak düzeyde ihtiyacınız olan doğru ve güncel  bilgiler KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibelerini Alma Rehberi’nde  yer almaktadır. Bu  rehberde yer  alan bilgiler ışığında sizde  web sitemizden KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşterimiz gibi KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)Hibe desteği başvurusu  yaparken hiçbir  aracı ve  danışman firmaya ihtiyaç  duymadan ,30-35  sayfalık  bir proje   başvuru  formu doldurtmak için bu firmalara 25.000-30.000 TL   arasından değişen rakamlarda ücret ödeyip dolandırılma  riski almadan kendi KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) başvurunuz  kendi başınıza  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  yapabilirsiniz. Üstelik  satın aldığınız KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibelerini Alma Rehberi’nde  bakıp  kendi KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje  başvuru formunuzu doldura bilmeniz için KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Proje Örneği  yer almaktadır. Bu proje örneği sizler için özel olarak  firmamızda çalışan  ve alanında profesyonel KOBİ Uzmanları (Hibe Kurtları)  tarafında  hazırlanmış ve proje  başvuru formunun bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak doldurulmuştur. Herkes bu proje örneklerine bakarak  kendi KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje başvuru formunu çok kolay ve hızlı bir şekilde  hazırlayabilir.

Devamını Oku...

Aracı ve proje başvuru formu doldurma firmalarına on binlerce lira ödemeden sizde web sitemizde satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak  dolduruşmuş KOBİ-GEL (KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI) örnek proje dosyasından yararlanarak kendi hibe  desteği başvurunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapıp KOSGEB KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) ile 300.000 TL hibe 700.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilirsiniz.

Web sitemizde  satışa  sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak hazırlanmış KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje  dosyasından yararlanıp bu ürünü satın alan binlerce müşterimiz  gibi kendi proje  başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde doldura bilirsiniz. Web sitemizde  satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak hazırlanmış ÖRNEK KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje  dosyalarını görmek için tıklayınız. Sizden önce  web sitemizde ÖRNEK KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)   proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler