Logo Logo
Kimler? Nasıl? Hibesi Alabilir?

Genel olarak KOSGEB Hibe  ve kredi  desteklerini almak için 3 önemli  ana kural  vardır bunlar;

1.İşletmenizin KOSGEB ‘in hibe ve kredi desteği sunduğu sektörler listesinde olup  olmadığını kontrol etmek.

2.İşletmeniz KOSGEB ‘in hibe ve kredi desteği sunduğu sektörler kapsamında ise işletmenizi KOSGEB veri tabanına kayıt edip ilgili KOBİ bilgi beyanı ve KOBİ bilgi  dokümanı ile  birlikte işletme  evraklarınızı  KOSGEB’e  sunmalısınız.

3-Başvuru yapacağınız hibe programı hakkında bilgi sahibi olmalı ve kendi KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  projenizi hazırlamak için örnek  ( tüm bölümleri doldurulmuş) bir KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  projesinden yararlanıp incelemelisiniz.

Devamını Oku...

Bu işlemi  yaptıktan sonra KOSGEB veri tabanı üzerinden KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  hibe  desteği başvurusu oluşturup sizde ister  yeni kurulan  bir işletme olun, ister var olan bir işletme olun isterseniz de  yeni kurulmuş bir işletme olun KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  hibe  desteği ile 300.000 TL Hibe  (karşılıksız  ) ve 700.000 TL kredi (faizsiz ) alabilme  fırsatına erişirsiniz. 

Bu hibe başvurusu içinde tıpkı diğer  KOSGEB Hibe  ve Kredilerinde olduğu  gibi KOSGEB veri tabanı üzerinden  başvuru  yapılır. Bu hibe  desteği başvurusu için  doldurmanız  gereken en önemli  evrakların başında  KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  hibe  programı proje  başvuru  formu gelmektedir. Web sitemizde yer alan ve sizler için özel olarak Hibe Kurtları tarafından özel olarak hazırlanan KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  Hibe  ve Kredini Alma Rehberi  içinde  yer alan KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Örnek Proje Dosyası ile  sizde  hem  KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  Desteği başvurusu  hakkında  bütün  detayları öğrenecek  hem de rehberde  yer alan  (bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak doldurulmuş) örnek proje dosyası ile  hiçbir  aracı ve proje yazarı  firmaya ihtiyaç duymadan  kendi KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje başvuru formunuzu doldura bileceksiniz.  

Devamını Oku...

Web sitemizde satışa  sunulan KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  Hibelerini Alma Rehberi ile sizde  bu rehberi satın alan binlerce müşterimiz  gibi rehberde yer alan  hibe  alma işlemleri ve KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)  proje örneği ile KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) Hibelerine hiçbir  aracı ve proje  yazarı firmaya ihtiyaç duymadan çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İşletmeniz için KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI( KOBİ-GEL)  hibe desteklerine en ucuz ve doğru yoldan ulaşmak için ihtiyacınız olan her şeye  sahip olmak için doğru yerdesiniz;

KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL )Hibelerini Alma Rehberini görmek için tıklayınız.

Web sitemizden KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI  (KOBİ-GEL ) Hibelerini Alma Rehberi satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Aracı ve proje başvuru formu doldurma firmalarına on binlerce lira ödemeden sizde web sitemizde satışa sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak  dolduruşmuş KOBİ-GEL (KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI) Örnek Proje Dosyasından yararlanarak kendi hibe  desteği başvurunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapıp KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) ile 300.000 TL hibe 700.000 TL   faizsiz kredi desteği alabilirsiniz.

Sizden önce  web sitemizde ÖRNEK KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL)   proje örneği satın alan  binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.

Web sitemizde  satışa  sunulan ve bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak hazırlanmış KOSGEB KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI(KOBİ-GEL) proje  dosyasından yararlanıp bu ürünü satın alan binlerce müşterimiz  gibi kendi proje  başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde doldura bilirsiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler