Logo Logo
KOSGEB Hibe Ve Kredileri İçin Danışmanlık Hizmeti

Kimisi Çilekli Sever ! Bütün çilek  sevenler için tarla fiyatına hakiki organik çilek …

Web sitemizde sizlerin kendi KOSGEB Hibe  ve Kredi başvurularınızı kolay ve hızlı  yapabilmenizi  sağlayacak Hibe  Alma  Rehberleri ve T.Hibe  Desteği Almış Proje Örnekleri olmasına rağmen çeşitli sebepler ile işletmesi için  KOSGEB Hibe  ve Kredi desteği  başvuruları için özel proje  hazırlatmak isteyen işletme , girişimci  ve yatırımcılar için %100 Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili Hibe Proje Danışmanlığı  sunmaktayız.

%100 Kesin  Hibe Desteği Alma Garantili Hibe Proje Danışmanlığı Nedir?

-Size  sunulan hizmet %100 Kesin KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Alma Garantilidir.

(Bu  garanti müşteri ile  yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile sağlanır.)

-Size  sunulan danışmanlık hizmeti en uygun fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

(Danışmanlık hizmeti için piyasa fiyatlarından %40-50  arasında  daha az ödeme yapar .Alacağınız hizmetler Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça  belirtildiği için bu hizmetleri  tam ve eksiksiz olarak alırsınız.)

-Size sunulan Danışmanlık Hizmeti ile hibe  ve kredi  desteği alamamanız  durumunda ödemiş olduğunuz danışmanlık ücretinin tamamı  5 iş günü içinde  size  geri iade edilir.

(İşletmeniz için hazırlamış olduğumuz hibe projesinin ,hibe  desteği almaması ,KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Kurulunca Red edilmesi vb.sebeplerden  dolayı hibe almaz iseniz Proje Hazırlatmak için firmamıza ödemiş olduğunuz danışmanlık  hizmet   bedelinin tamamını size 5 iş günü içinde geri iade ederiz. Bu para iadesi sizinle yapılan DANIŞMANLIK HİZMET  GARANTİ SÖZLEŞMESİ’sinde  yazar. )

-%100 Kesin KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Almanıza Yönelik Sunduğumuz hizmetin kapsamı;

A)  İlgili KOSGEB hibe  ve Kredi başvurusu için KOSGEB’e sunmanız gereken evraklar.

B) İlgili KOSGEB hibe  ve kredi proje  başvuru formunu  hazırlanması.

C) İlgili KOSGEB hibe  ve kredisi proje  başvurunuz onaylandıktan  sonra 4(dört) ay ücretsiz sözel  danışmanlık .

İşletmeniz için %100 Kesin Hibe Desteği Alma Garantili KOSGEB Hibe  ve Kredi Proje Danışmanlığı fiyatlarımızı  öğrenmek için tıklayınız.

KOSGEB Hibe ve Faizsiz kredi desteği konusunda danışmanlık hizmeti sunduğumuz müşteri referanslarımız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler