Logo Logo
KOSGEB Hibe Ve Kredi Desteği Almış Proje Örnekleri

Devlet Hibe  ve Kredi  desteği başvurularının tamamında olduğu gibi KOSGEB Hibe  ve Kredi desteği başvuruları oldukça kolaydır. Fakat hibe   başvuru  formu yani ‘’proje ‘’ ile ilk defa  tanışan işletme, girişimci ve yatırımcılar için  başvuru  yapacakları KOSGEB Hibe Programları için hibe başvuru formu (proje)  hazırlamak zor sanılabilir.

Böylesi  bir  durumda da işletme  sahibi veya yatırımcı işletmesine  hibe  desteği almak için  aracı ve proje  yazarı firma arayışı içine  girer ,çok az işletme hibe  desteği almak için alanında uzman ve güvenilir  bir Danışman Firma  bulma şansına erişir. Bulduğu Danışman firmaya on binlerce  lira  ödeyerek kendinin de çok kolay ve rahat  bir şekilde  hazırlaya bileceği, hibe  alıp  almayacağı kesin olmayan hibe  başvuru formu proje doldurma işlemi yüksek  ücret öder.

(ÖRNEK ; İşletmeler  aracı ve projeci firmalara KOSGEB Genel Destek Hibe’lerinden olan Nitelikli Personel Desteği Hibe Başvurusu olan 1(bir)  sayfalık hibe başvuru formu dilekçesi için 3.500tl ücret ödemektedir.)

Devamını Oku...

Bir çok işletme ise doğru ve alanında  uzman danışman firma ararken, hibe  desteği alacağı vaatleri ile sözde  danışmancı firmalar( aracı, çukacı, fırsatçı, dolandırıcı)tarafından ( sms, çağrı merkezi, sahte Google reklamları ile) dolandırılıp on binlerce lira  danışmanlık ücreti ödemek zorunda  kalır. Bu gibi hibe dolandırıcılığı  vakaları son yıllarda oldukça  artmıştır.

Üstte  anlatılan olumsuz  durumlar ile  karşılaşmamak , hibe  desteği  başvurunuzu ilgili hibe  desteği  sunan  kurumların sizden beklenti ve isteği olan  ‘’ kendi hibe proje başvuru formunuzu kendiniz   hazırlamak istiyorsanız ‘’ ihtiyacınız olan tek  şey t.hibe  desteği almış  tam ve eksiksiz olarak  doldurulmuş yeni ve güncel bir   hibe  başvuru  formu projesi  dosyasıdır. Sizde  web sitemizden T.Hibe  Desteği Almış Proje Örneği satın alıp bu örnekten yola çıkarak kendi hibe proje başvuru  formunu hazırlayan binlerce müşteri referansımız gibi  aracı ve çukacı  sözle  danışmanlık firmalarına  on binlerce lira ödemeden çok hızlı ve kolay bir  şekilde  KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği  başvurusu yapabilir , dolandırılma riski ve on binlerce lira  paranızı  çöpe  atmadan KOSGEB Hibe  ve Kredi Desteklerine erişme şansı elde edebilirsiniz.

KOSGEB Hibe ve Kredi desteklerine başvuru  yaparken kendi hibe  desteği projenizi hazırlamanıza yönelik bakıp örnek alıp yararlanacağınız t.hibe  desteği almış proje  dosyaları;

Üstte  belirtilen  KOSGEB Hibe ve Kredi Destek programları için  hibe  desteği  başvuru formu proje formunun doldurulması şeklindedir. Üstte  belirtilen t.hibe almış proje örneklerinden yararlanıp sizde çok hızlı ve kolay bir şekilde kendi KOSGEB Hibe  ve Kredi destek programları için hibe  desteği başvuru formunuzu  doldura bilirsiniz.

Devamını Oku...

Bazı KOSGEB Hibe Destekleri için  başvurular oldukça  basittir.( KOSGEB Veri tabanı üzerinden  2-3 dk içinde   hazırlayacağınız  dilekçe  benzeri bir  formu doldurmanız  yolu ile bu hibe desteklerine   başvuru yapmanız  mümkündür. Bu hibe ve kredi  programlar için işletme  ve girişimcilerin bakıp  örnek  alacakları ve kendi hibe başvuru formlarını doldurmaları gereken bir proje  örneğine  ihtiyaçları  yoktur. Bu  başvuru için  ilgili başvuru  evrakları ve başvuru dilekçesini doldurmaları  yeterlidir.

Hibe ve  kredi desteği başvurusu  dilekçe şeklinde olan bu KOSGEB Hibe  ve Kredi Desteği başvuruları için aşağıda  belirtilen Hibe Alma Rehberleri siz  değerli işletme  yatırımcı ve girişimciler için yeterlidir.

KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Alma Rehberleri

1-KOSGEB Girişimcilik Desteği (50.000 TL hibe, 100.000 TL faizsiz kredi) başvuruları için Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberleri

2- KOSGEB Genel Destek Hibe Başvuruları için ; KOSGEB Genel Destek Hibelerini Alma Rehberi

3-KOSGEB Kredi Faiz Desteği Hibe Başvuruları için ; KOSGEB Faizsiz  Kredilerini Alma Rehberi

4- KOSGEB Gelişen İşletmeler Piyasası Hibe Başvuruları için; KOSGEB GİP Hibelerini Alma Rehberi

Aracısız Hibe Alma Çözümleri  kapsamında Hibe Kurtları  tarafından özel olarak  hazırlana  ve sürekli güncel KOSGEB Hibe ve Kredi Desteği Hibe Alma Rehberlerinin tamamını görmek için tıklayınız

Her gün  binlerce  girişimci işletme  ve yatırımcı çeşitli  KOSGEB Hibe  ve  kredi  başvuruları için aracı ve proje  yazarı  firmalara  on binlerce lira ödememek ve hibe  alma  vaatleri ile  dolandırılmamak için web sitemizden çeşitli KOSGEB Hibe Programları kapsamında t.hibe desteği almış proje  örneği  satın alıp  kendi hibe  proje  başvuru  formunu bu örnek projelerden yola çıkarak( satın alıp inceleyip)  kolay ve doğru bir şekilde  hazırlamakta ve hibe fırsatlarına  erişmektedir.

Kendi hibe proje  başvuru formunu  doldurmak için web sitemizden T.Hibe  Desteği Almış( Tamamı  Doldurulmuş)  Kosgeb Proje Örneği Dosyası  satın alan binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler