Logo Logo
KOSGEB Hibe Ve Kredilerine Nasıl Başvuru Yapılır

İşletme  ve girişimciler KOSGEB Hibe ve faizsiz kredi  desteklerinden yararlanmak için  KOSGEB’in hibe  ve faizsiz kredi desteği sunduğu sektörler kapsamında ise işletmesini aracısız ve danışmansız olarak kolay bir şekilde KOSGEB veri tabanına  kayıt edebilir. Bu  kayıt  sonrasından ilgili  KOSGEB kayıt evraklarınız ile  birlikte işletmeniz ile ilgili diğer istenen evrakları KOSGEB’e sunduktan sonra işletmeniz KOSGEB Veri Tabanına Kayıtlı aktif  bir  işletme olmuş olur. Böylece size KOSGEB’in  Hibe  ve Kredi Desteklerine KOSGEB veri tabanı kaydı işlemlerinden sonra başvuru yapabilirsiniz.

Bu başvuru kimi KOSGEB Hibe Destekleri için başvuru  dilekçesi  ,  kimi KOSGEB hibe  desteklerinde ise başvuru proje  formunu doldurarak  yapılır. (her ikisini de doldurmak oldukça  basittir. ) KOBİ ve işletmelerimiz için kendi proje  başvuru  formunu doldurmak güç ve zor  bir iş gibi görünmesine rağmen hangi  KOSGEB Hibe Desteği Proje  başvurusu olursa olsun  her işletme  kendi KOSGEB Proje Başvuru Formunu çok kısa bir sürede kolay  ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bilir. İşletmelerin kendi proje başvuru  formlarını  kendilerinin doldurması KOSGEB’in istemiş olduğu  bir uygulamadır , buna  paralel olarak kendi  hazırladığınız proje başvuru  formu  aracı ve  proje yazarı firmalara  hazırlatmayı düşündüğünüz başvuru  formuna  göre  hibe  desteği almaya  şansı oldukça yüksektir.

Devamını Oku...

KOSGEB ,Hibe Proje Başvuru formunuzda sizin kendi cümleleriniz ile işletmenizi anlatmanızı ister, işletmenizi en iyi siz  bilebilirsiniz ,süslü akademik ve uzun örneklere  gerek kalmadan 2 satırla işletmenizin  dünü, bugünü  ve yarını için yapmak istediklerinizi anlata bilirsiniz. Bu bilgiler ışığında web sitemizde yer alan çeşitli T.Hibe ve Kredi Desteği Almış KOSGEB Örnek Proje  Dosyalarından işletmeniz  sektörünüz veya  faaliyet alanınız için en uygun olanını seçip bu t.hibe desteği almış proje örneklerinden  yararlanarak sizde web sitemizden örnek proje  dosyası satın alan binlerce müşterimiz gibi çok kısa bir  sürede   KOSGEB Hibe  ve Kredileri için ilgili  kendi hibe proje  başvuru  formunuzu bu örnekten yola çıkarak kolayca doldura bilirsiniz. Web sitemizden proje örneği satın alıp bu örnek projeleri inceleyen ve kendi projesini  hazırlayan  binlerce müşterimiz   hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan  ve bu aracı firmalara  on binlerce lira  ödemeden  kendi hibe  desteği  başvuru formu projesini  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  hazırlaama imkanına erişti.

Devamını Oku...

Web sitemizde  sizlerin çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Desteklerinden kolayca yararlanmanız için KOBİ Uzmanı (Hibe Kurtları) tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB Hibe  Ve Kredilerini Alma  Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

Web sitemizde yer alan çeşitli  KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma   Rehberleri ile KOSGEB Hibe  ve Kredilerine erişim konusunda  aracı ve danışman firmalara on binlerce lira ödemeden  en doğru ve güncel bilgilere web sitemizde  satışa  sunulan KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma Rehberleri ile erişmeyi tercih eden binlerde müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler