Logo Logo
KOSGEB Kimlere Nasıl Destek Sunar?

KOSGEB Hibe ve kredi  desteklerini alabilmeniz için  genel  olarak  aşağıda belirtilen asgari şartları  taşımanız gerekir bu şartları taşıyan işletmeler(girişiciler, yatırımcılar,iş yerleri)   KOSGEB Hibe ve Kredi Desteklerinden yararlanabilir.;

1-İşletmeniz  KOSGEB ‘in hibe  ve kredi verdiği  sektörler listesinde yer almalıdır.

2-İşletmeniz KOSGEB Veri tabanında kayıtlı aktif bir işletme olmalıdır.

3-İlgili KOSGEB Hibe  ve kredilerinden  hangisinin  sizin için uygun olduğunu bilmelisiniz ve başvuru yapacağınız  KOSGEB Hibe  ve kredisi  desteği için  KOSGEB veri tabanı üzerinden hibe desteği başvuru  evraklarını doldurmalısınız ( proje,iş planı, destek  başvuru dilekçesi  vb.)

Devamını Oku...

Üstte  ana  hatları ile  belirtilen şart ve kriterleri  taşıyan  her işletme KOSGEB ‘in yüz binlerce  lira  hibe  ve  faizsiz  kredi desteklerinden yararlanabilir. Sizde  web sitemizden  KOSGEB Hibe  ve Kredi Destekleri Rehberlerinden satın alan  binlerce  müşterimiz gibi  KOSGEB Hangi Sektörlere Hibe Desteği Sunar ? KOSGEB Veri tabanı Kayıt İşlemleri, KOSGEB Hibe ve Kredi Başvurusu Evrak ve İşlemleri  hakkında  detaylı bilgi sahibi olup hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan , aracılara on binlerce lira  danışmanlık hizmeti bedeli ödemeden  çok kolay ve  hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey web sitemizde sizler için sunulan KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma Rehberlerinden işletmeniz için hibe  veya  faizsiz kredi programlarına yönelik  özel  olarak  hazırlanmış hibe alma rehberlerini satın alıp incelemek ve rehberde  belirtilen işlem  basamaklarını uygulamak.

Devamını Oku...

Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB Hibe  Ve Kredilerini Alma  Rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOBİ Uzmanları ‘’Hibe Kurtları’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu Hibe Alma Rehberleri hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız. Web sitemizde  satışa  sunulan ve çeşitli KOSGEB Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca KOSGEB hibe  ve kredilerini alma  rehberi ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

KOSGEB Hibe  ve Kredilerine erişim konusunda  aracı ve proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemek yerine web sitemizde  satışa sunulan KOSGEB Hibe ve Kredilerini Alma Rehberleri ile erişmeyi tercih eden binlerce müşteri referansımızı görmek için tıklayınız.  Hibe Kurtlarından Tavsiyeler