Logo Logo
Hibe Desteği Alma Rehberi

Eski Hükümlülerin İŞKUR Eski Hükümlü Girişimci Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini alabilmeleri için genel olarak   Eski Hükümlülerin hibe  başvuru  şart ve koşullarını taşıması gerekir bu şart ve koşullar  genel olarak 2  ana  başlık  altında  toplanabilir  bunar;

1- Eski Hükümlünün ilgili İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği kapsamında istenen  asgari şartları taşıması.

2- Eski Hükümlünün İŞKUR Eski Hükümlü Hibe Desteği Başvuru evraklarını oluşturması gerekir ki bu evrakların içinde  en önemlisi  Eskü Hükümlünün  KOSGEB Girişimcilik Eğitimine  katılıp  KOSGEB Girişimcilik Eğitimi Katılım belgesi almasıdır.

Üstte ana hatları ile belirtilen evraklar ve işlemler Eski Hükümlünün başvuru süreci başlangıcında oluşturması gereken  evrak ve işlemlerdir. Tüm bu evraklar ile birlikte Eski Hükümlülerin İŞKUR’a  yapacağı işi anlatan PROJE  sunması gerekir. Bu proje İŞKUR Eski Hükümlü Hibe Desteği için Eski Hükümlünün yapacağı iş fikrini İŞKUR’un  Eski Hükümlüden istemiş  olduğu  şablona göre  doldurması  gereken  bir  başvuru  formudur. Bu  başvuru  formu Eski Hükümlüye hibe  kararı (hibe desteği sunulmasında) alınmasında son derece  önemlidir, çünkü  Eski Hükümlünün yapacağı iş fikri bu basit proje formu ile  ete kemiğe bürünür.

Devamını Oku...

Üstte  genel  olarak 2  maddede  ana hatları ile  anlatına İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe  Desteği kapsamında  Eski Hükümlülerin ilgili  hibe  desteğini alması için yapmaları  gereken bütün iş ve işlemler web sitemizde  satışa  sunulan İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberinde  yer almaktadır. Web sitemizden bu hibe  rehberini satın alan Eski Hükümlüler (yeni iş yeri açmak isteyen)  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç duymadan  bu rehberde yer alan bilgiler ışığında  hem  İŞKUR Eski Hükümlü hibe  desteği hakkında  detaylı bilgileri öğrendi ve rehberde yer alan t.hibe  desteği almış örnek  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Projesi Dosyasını inceleyip  kendi projesini hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya ihtiyaç  duymadan    hazırlaya bilecek  düzeye  eriştiler. Normal şartlar  altında  Eski Hükümlü hibe desteği  hakkında  bilgi  almak ve proje  hazırlatmak için  başvuru yaptığınızda  alacağınız hizmet için 2.500-3.500 TL   arasında  değişen rakamlarda  ücret  ödersiniz , oysa sizde  web sitemizden  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma  Rehberi satın alan binlerce  müşterimiz  gibi  aracı ve proje yazarı firmalara binlerce  lira  ücret ödemeden  bu hibe  desteği  hakkında ihtiyacınız olan bütün bilgi ve proje örneği dosyaları ile  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği hakkında en doğru ve güncel bilgileri  edinip  bu bilgiler ışığında  tek başınıza hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya  ihtiyaç  duymadan  bu İŞKUR’un 16.500  TL hibe  desteğini hemen çok hızlı ve kolay olarak  alabilirsiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler