Logo Logo
Nasıl Başvuru Yapılır?

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe  Desteği için başvuru  evrakları aşağıda  belirtilmiştir;

1-         Talep dilekçesi (Adalet Bakanlığı birimlerince yazılacak resmi yazı),

ÖNEMLİ NOT  : Eski hükümlülere yönelik hibe desteğinde eski hükümlünün Adalet Bakanlığının ilgili birimleri (denetimli serbestlik, koruma kurulları gibi) aracılığı ile projesini ilgili birimler aracılığı ile İl Müdürlüğüne iletilmesi gereklidir.

2-         Başvuru Formu,

3-         Kimlik fotokopisi

4-         KOSGEB Girişimcilik eğitim programı sertifikasının örneği,

5-         ……………

6-         ………………

7-         ………..

8-         ………….

Üstte  belirtilen evraklar hangi sıra ile  nereden ve  nasıl alınır  hakkında  detaylı bilgi öğrenmek için sizde  web sitemizde  satışa sunulan İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibesini Alma Rehberini inceleyiniz.

Devamını Oku...

Üstte  belirtilen İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteği olan 16.500  TL yi  almak isteyen eski hükümlüler KOSGEB Girişimcilik Belgesi almalıdır. Bu belgeyi alan kadın, genç yaşlı yaş gözetmeksizin  KOSGEB’den 50.000 TL hibe 100.000 TL   KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında  hibe  desteği de alabilir. Bir çok eski hükümlü yeni kuracağı iş yeri için İŞKUR’dan alacağı hibenin yanında birde KOSGEB Girişimcilik Eğitimi katılım belgesi ile 50 bin TL hibe ,100.000 TL   faizsiz kredi alacağını bilmez bu sebeple sahip olduğu  haklardan tam ve eksiksiz olarak  yararlanamaz. Oysa  yeni iş yeri kurmak isteyen  her  eski hükümlü web sitemizden aşağıda  belirtilen hibe alma  rehberlerini satın alan binlerce müşterimiz gibi  bu hibe desteklerini aynı anda  yeni açacağı işletmesi için kullanabilir.

İŞKUR’ Eski Hükümlü Yeni İş yeri açma  hibe  desteği kapsamında eski hükümlülerin ihtiyacı olan başvuru ve yöntemlerinin anlatıldığı İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi ile  sizde  web sitemizden bu rehberi satın alan binlerce müşterimiz  gibi bu hibe  desteğini  almanın en kolay ve doğru yollarını bu konuda danışmanlık hizmeti sunan aracı ve proje  yazarı firmalara on binlerce danışmanlık ücreti ödemen  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  öğrenir. Bu hibe  desteğine başvuru yapıp İŞKUR’dan hibe  desteği almış ve iş yerini  kurmuş şanslı  iş yeri açmış  eski hükümlü  arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İŞKUR’dan 16.500 TL hibe  desteğini alma fırsatına  sahip olmak için sizler için danışmanlık firmamızda çalışan alanında profesyonel ve deneyimli KOBİ Uzmanları ( Hibe Kurtları) tarafından hazırlanmış  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi’ni satın alıp ilgili evrak ve işlem basamaklarını çok kolay ve hızlı bir şekilde oluşturup  hayalinizdeki iş yerini kurmak için hibe  desteği alabilirsiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler