Logo Logo
İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Kurma Hibe Desteği Nedir?

Hangi cezadan hüküm almış olursanız olun yaş ve cinsiyet farkı gözetmeksizin yeni iş yeri açmak isteyen bütün eski hükümlüler İŞKUR’dan 16.500 TL ’ye kadar hibe  desteği alabilir. Bu hibe desteğini almak için KOSGEB Girişimcilik Eğitimini tamamlayıp KOSGEB Girişimcilik Belgesi alan bütün eski hükümlülere de  KOSGEB’den Girişimcilik Destek Programı kapsamında 50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi desteği sunuluyor.

Bu yıl eski hükümlülere yeni iş yeri açmaları  halinde toplamda 66.500 TL hibe (16.500  TL ’si  İŞKUR’dan 50.000 TL ’si KOSGEB’ten ) 100.000 TL sıfır  faizli 30 ay sonra geri ödemeli kredi desteği alabilir.

Devamını Oku...

Hibe  desteği hakkında internette eski ve yanlış bilgiler ile  vakit kaybetme.Bir  eski hükümlünün  KOSGEB Girişimcilik ve İŞKUR Eski Yükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Destekleri  aynı anda  nasıl kullanılır öğrenmek  ve bu hibe desteklerine  başvuru yapmak için iş yeri açmak isteyen  eski hükümlülerin ihtiyacı olan her şey  web sitemizde  satışa  sunulmaktadır.

İŞKUR’ Eski Hükümlü Yeni İş yeri açma  hibe  desteği kapsamında eski hükümlülerin ihtiyacı olan başvuru ve yöntemlerinin anlatıldığı İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi ile  sizde  web sitemizden bu rehberi satın alan binlerce müşterimiz  gibi bu hibe  desteğini  almanın en kolay ve doğru yollarını bu konuda danışmanlık hizmeti sunan aracı ve proje  yazarı firmalara on binlerce danışmanlık ücreti ödemen  hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde  öğrenir. Bu hibe  desteğine başvuru yapıp İŞKUR’dan hibe  desteği almış ve iş yerini  kurmuş şanslı  iş yeri açmış  eski hükümlü  arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

İŞKUR’dan 16.500  TL hibe  desteğini alma fırsatına  sahip olmak için sizler için danışmanlık firmamızda çalışan alanında profesyonel ve deneyimli KOBİ Uzmanları ( Hibe Kurtları) tarafından hazırlanmış  İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberi’ni satın alıp ilgili evrak ve işlem basamaklarını çok kolay ve hızlı bir şekilde oluşturup  hayalinizdeki iş yerini kurmak için hibe  desteği alabilirsiniz.

Devamını Oku...

Eski hükümlüler üstte de  belirtildiği üzere  yeni iş yeri kurmak için hem İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini alabilir (16.500  TL ) hem de  KOSGEB’ten Girişimcilik Hibe Desteği Kapsamında 50.000 TL hibe  100.000 faizsiz 30. Ay  sonra  geri ödemeli bir  destek alabilirler. Bu iki hibe desteğini en hızlı kolay ve doğru yoldan hemen öğrenmek içi sizde  web sitemizden ürün satın alan binlerce müşteri referansımız gibi aşağıda  sizler özel olarak hazırlanmış  hibe alma  rehberlerini satın alabilirsiniz.

İşte hibe almanız konusunda ihtiyacınız olan her şeye bir tıkla sahip olmak ve  satın almak isteyeceğiniz o hibe rehberi;

İŞKUR Eski Hükümlü Yeni İş Yeri Açma Hibe Desteğini Alma Rehberini satın alan müşteri referanslarımızı inceleyiniz.

KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberini satın alan müşteri referanslarımızı inceleyiniz.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler