Logo Logo
Girişimcilik Eğitimi Başvurusu Nereye Nasıl Yapılır?

Bu eğitimleri bir çok kamu kurum ve kuruluşu tarafından düzenlenir. Eğitimler tamamen  ücretsizdir ve kursiyerlerden hiçbir  ad adı altında  ücret, bağış vb. para talep edilemez.

Bu  başvurular için son aylarda nerdeyse patlama  yaşanmıştır. Herkes bu hibe  desteği fırsatını kaçırmamak için KOSGEB Girişimcilik Eğitimi almak ve hibe desteğine  başvuru yapmak istemektedir.

Başvuru  yapmayı düşündüğünüz KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında  bütün ayrıntı ve püf noktaları hibe desteğini almanın  en kolay ve doğru yollarını alanında profesyonel ve deneyimli KOBİ Uzmanı (Hibe Kurtlarının) kaleminden hemen öğrenmek istiyorsanız web sitemizde  satışa sunulan Girişimcilik Hibelerini Alma Rehberi’nden satın alabilirsiniz.

Devamını Oku...

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi için KOSGEB veya  diğer ilgili onlarca kuruma (Dernekler, Belediyeler, Ticaret Odaları vb.) başvuru yapmadan önce, başvuru aşamasında  ve başvurunuz  kabul edildikten  sonra  yapmanız gerek iş ve işlemler  nelerdir  A’dan Z’ye öğrenmek için aracı ve danışman firmalara on binlerce lira ödemek zorunda değilsiniz sizde  web sitemizden Girişimcilik Desteği Hibelerini Alma Rehberi Satın alan  binlerce müşterimiz  gibi  bu bilgileri hemen öğrene bilir ve bu hibe desteğini almak isteyen yüz binlerce girişimcinin önüne tek tıkla  geçebilirsiniz .

KOSGEB Girişimcilik Desteğini alabilecek  bütün hedef gruplar için firmamızda çalışan KOBİ Uzmanları ( Hibe Kurtları)  tarafından özel olarak  hazırlanmış sürekli güncel ve yeni KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibelerini Alma Rehberlerimiz ;

Web sitemizde  satışa  sunulan  Girişimcilik Desteği  Hibe Alma Rehberinden  satın alan müşteri  referanslarımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler