Logo Logo
Destek Alıp Onaylanmış İş Planı Örnekleri

Yoksa siz  hala şimdiye kadar hiç DEVLET ’den hibe desteği almadınız mı ?

 1 kuruş dâhimi almadınız?

 Onlar aldı, evet sadece  KOSGEB Girişimcilik Destek Programından son 4 yıl içinden tam 25.673 kişi yeni iş yeri açarken Devlet’ten  toplamda 267.350.113,79 TL hibe( yani karşılıksız ve geri ödemesiz ) destek aldı. Bu sadece Devlet hibelerini dağıtan onlarca kamu kurum ve kuruşundan biri olan KOSGEB’in onlarca hibe  desteği programından  sadece biri. Devletimizin bu yıl içinde çeşitli kesimler küçük esnaf, büyük esnaf, KOBİ, Çiftçi, dernek vb. için 20’yi aşkın kurum ve kuruluşu aracılığı ile çeşitli hibe programları ile milyarlarca lira hibe  ve faizsiz kredi desteği sunduğunu biliyor musunuz ?

Devamını Oku...

Bu hibe  desteklerinden  yeni iş yeri açmak isteyen herkesin çok hızlı ve kolay bir şekilde KOSGEB Girişimcilik Desteği ile  50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi alabileceğini biliyor musunuz ?

Hemen öğrenmek için, doğru yerdesiniz

KOSGEB Girişimcilik Hibe Destek Programı ile   belli şart ve koşulları sağlayan,yeni açılacak işletmeler için 50.000 TL hibe  ve 100.000 TL   faizsiz kredi  desteği sunmaktadır. Bu hibe  destekleri ile 2010-2014 yılları arasında 25.673 kişi toplamda 267.350.113,79 TL  hibe  desteği almıştır.2016-2017 yılları  arasında ise  bu hibe  desteğini alan girişimci sayısı  artmıştır. Bu  hibe  desteğini alanlardan biride  neden siz olmayasınız ki ?

KOSGEB Girişimcilik Hibe  Desteği  Devlet  tarafından sunulan diğer  hibe ve kredi  destekleri  gibidir yani  hiç  bir  aracı ve proje yazarı kişi yada  kuruma  ihtiyaç  duymadan  aracı  olmadan  bu hibe   ve kredi  desteklerini sizde  tek başınıza çok kolay ve hızlı bir şekilde  ulaşabilişiniz. Fakat  kimi girişimci veya hibe ve kredi almak   isteyen işletme  sahibi  KOBİ ve yatırımcı  bu hibe  ve kredi  desteklerini almak için  aracı ve  proje yazarı firmalara  on binlerce lira  ücret ödeyerek ulaşmaktadır. Bu yüksek ücretleri ödeyenler bu yüksek ücretleri ödedikten sonra hibe  aşamasında fark  eder ki ; kendisine  sunulan aracılık hizmetlerinin aslında çok basit süreçlerden oluşup bu  hizmetler için ödemiş olduğu ücretler çok yüksek ve  aslında bu iş ve işlemleri kendi başına çok kolay ve hızlı bir şekilde  yapabilir.

Devamını Oku...

KOSGEB Girişimcilik Desteği kapsamında yeni iş yeri kurmak isteyen girişimcilerin aracı bir  firmadan  ( tabi o firmada  dolandırıcı  değilse ! ) girişimcilik desteği başvurusu için danışmanlık hizmeti alması , ülkemiz şartlarında  2.500 -3.500 TL   arasında olup bu ücret sadece hibe  desteği içindir, buna 100.000  faizsiz kredi  desteği de eklendiğinde %3-5 arasından alınan kredi için  hizmet  bedeli talep edilmektedir. Ortalama 8-10.000 TL   arasındaki gideler yeni iş yeri kurmak isteyen  girişimciler için oldukça yüksek giderlerdir.

Devamını Oku...

Sizde  web sitemizde  yer alan KOSGEB Girişimcilik Desteği Hibe Alma Rehberlerinden sizin için  uygun olanını seçip hiçbir  aracı ve proje yazarı  firmaya ihtiyaç  duymadan çok kolay ve hızlı bir şekilde  KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında  doğru ve güncel bütün ayrıntı ve püf noktaları hemen öğrene bilir ve yeni açacağınız iş yeri için  KOSGEB Girişimcilik Hibe Desteği ile 50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi alma  imkanına erişe bilirsiniz. Üstelik bunun için aracı ve proje  yazarı firmalara on binlerce lira  ödemek zorunda  kalmazsınız

Özet olarak aşağıda yer alan rehber ile hem KOSGEB Girişimcilik Desteği hakkında  bütün ayrıntı ve püf noktaları hemen öğrenecek hem de bu rehberlerde  yer alan  T.Hibe  Desteği Almış İş Planı Örneklerinden  yararlanarak  kendi iş fikriniz için hemen çok hızlı ve kısa  sürede iş planı dosyanızı hazırlaya bileceksiniz. Hem de  hiçbir  aracı ve proje yazarı firmaya binlerce lira ücret ödemeden.

Web sitemizde  satışa  sunulan  Girişimcilik Desteği  Hibe Alma Rehberinden  satın alan müşteri  referanslarımızı görmek için tıklayınız.Hibe Kurtlarından Tavsiyeler