Logo Logo
Sıkça Sorulan Sorular

 

Brüksel Uzmanları Danışmanlık Kimdir?

KOBİ, işletme, girişimci ve yatırımcılar için danışmanlık sektöründe faaliyete başlayan Brüksel Uzmanları LTD ŞTİ özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki yoğun hibe teşvik ve kredi taleplerine daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak gayesi ile genel merkezini TRB2 Bölgesi Cazibe Merkezi olan Van ili merkeze taşıyıp, 81 ilimizin tamamı için Van ili Merkezden (Yüzüncü Yıl Üniversitesi Teknokent’ten) nitelikli ve güvenilir KOBİ Danışmanlığı hizmeti sunan kurumsal bir Danışmanlık Firmasıdır. Son 5 yıl içinde 81 ilimizden 25 farklı Çözüm Ortağı Danışman Firmamız ile 25.000’i aşkın KOBİ,Girişimci ve İşletme için çeşitli yurt içi ve yurt dışı hibe ,teşvik, kredi ve belgelendirme hizmeti sunmuştur.

Aracısız Hibe Alma Çözümleri Nedir?

Aracısız Hibe Alma Çözümleri, yurt içi ve yurt dışı hibe ve fon kaynaklarına aracısız ve danışmansız bir şekilde ulaşmak isteyen KOBİ, Girişimci ve işletmeler için Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Çözüm Ortağı Danışman Firmalar tarafından sunulan en ekonomik, en kolay ve güvenilir hibe desteklerine erişim araçlarıdır.

Bu kapsamda Aracısız Hibe Alma Çözümleri ile yurt içi ve yurt dışı hibe ve fon kaynaklarına aracısız ve danışmansız ulaşmak isteyen işletme, KOBİ ve girişimcilere sağlanan Aracısız Hibe Alma Çözümleri 3 başlık altında toplanabilir bunlar;

1-Hibe Alma Rehberleri

2-T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri

3-%100 Kesin Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti

Hibe Alma Rehberi Nedir?

Çeşitli yurt içi ve yurt dışı hibe ve faizsiz kredi desteklerine, aracı ve sözde proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden tek başınıza ulaşabilmeniz için alanında profesyonel ve deneyimli KOBİ Uzmanları (Hibe Kurtları) tarafından özel olarak hazırlanmış ve başvuru yapmayı düşündüğünüz hibe destek programının açık ,anlaşılır, ayrıntılı bütün püf noktalarının örnekler ile detaylı olarak anlatıldığı güncel ve yeni mevzuata anlık olarak uyarlanmış özel dokümanlardır.

Neden Hibe Alma Rehberi Almalısınız?

 

-Çünkü hibe ve faizsiz kredi destekleri hakkında internette ve çeşitli bloglara yer alan bilgiler ya eski ya yanlış yâda güncelliğini yitirmiştir.(Buna karşılık Hibe Alma Rehberlerinde yer alan bilgiler değişen destek mevzuatlarına uygun olarak sürekli yenidir ve anlık olarak güncellenmektedir.)

 

-Çünkü ilgili hibe ve faizsiz kredi desteği hakkında ilgili resmi kurumlardan alacağınız bilgi karmaşık ve ağır bir mevzuat dilinde anlatılmıştır. (Buna karşılık Hibe Alma Rehberlerinde yer alan bilgiler alanında profesyonel ve deneyimli KOBİ Uzmanları-Hibe Kurtları-tarafından sizlerin anlayacağı şekilde, örnekler ile en ince ayrıntısına kadar ve bütün püf noktaları ile anlatılmıştır.)

 

-Çünkü Ülkemizdeki Hibe Danışmanlığı fiyatları hem yüksek, hem de son yıllarda artan dolandırıcılık vakaları sebebi ile oldukça risklidir.(Buna karşılık Hibe Alma Rehberlerinin ücreti hem ekonomik hem de dolandırılma riski sıfırdır.)

 

-Çünkü Hibe Desteği başvurularınız için aracı ve proje yazarı firmalara yüksek ücretler ödeyerek Hibe Desteği Başvuru Formu hazırlatırsınız.(Buna karşılık Hibe Alma Rehberleri içinde yer alan ve size ücretsiz olarak sunulan T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği ile siz de aracı ve proje yazarı firmalara ihtiyaç duymadan bu örnek t.hibe desteği almış projeden yola çıkarak kendi hibe desteği başvuru formunuz olan projenizi çok kolay hızlı ve en ekonomik yoldan tek başınıza kimseye ihtiyaç duymadan hazırlayabilirsiniz.

 

Karar sizin!

Aracı ve sözde proje yazarları firmalara on binlerce lira ödeyip dolandırılmak mı?

Yoksa Hibe Alma Rehberi satın alıp, bu rehberden yararlanarak,

En ekonomik

En kolay ve

En güvenilir yoldan

Tek başınıza kolayca, hibe desteklerine ulaşmak mı?

 

Hibe Alma Rehberini Nasıl Kullanabilirim?

Her bir Hibe Alma Rehberi içinde, ilgili hibe desteğinin başvuru hazırlık aşamasından tutunda hibe desteği başvurusu, hibe desteği başvurusu süreci ve hibe desteği süreci sonrasında yapmanız ve hazırlamanız gereken resmi ve yasal evraklar detayları ile anlatılmıştır. Hibe Alma Rehberleri içinde ilgili hibe desteği başvurularınız için bakıp örnek alabileceğiniz ve bu örnek ışığında kendi hibe desteği projenizi hazırlayacağız 1 Adet T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği yer almaktadır.

Hibe Alma Rehberini Nasıl Görebilirim?

İlgili satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, size özel olarak aktifleştirilen kullanıcı adı ve şifreniz ile sistem içine girerek satın aldığınız Hibe Alma Rehberini hemen inceleme ve yararlanma fırsatına erişirsiniz.

Satın aldığınız Hibe Alma Rehberi size, kargo olarak matbuu şeklinde gönderilmez. Satın aldığınız ürünü sadece sistem içine girerek okuyabilirsiniz.

Satın aldığınız Hibe Alma Rehberi kendi bilgisayarınıza indiremezsiniz. Satın aldığınız ürünü sadece sistem içine girerek okuyabilirsiniz.

Hibe Alma Rehberi Nasıl Satın Alınır? 45-120 Günlük Satın Alma Nedir?

Hibe Alma Rehberini 45 veya 120 günlük iki farklı opsiyonlar halinde satışa sunmaktayız. Bu sebeple ilgili satın alma bölümünde 45 günlük seçmiş iseniz 45 günlük, 120 günlük seçmiş iseniz 120 günlük olarak satın aldığınız Hibe Alma Rehberini sadece size özel olarak aktifleştirilen kullanıcı adı ve şifreniz ile sistem içine girerek satın aldığınız süre kadar inceleme ve yararlanama fırsatına erişirsiniz.

Hibe Alma Rehberi Satın Aldım, Geri İade Nasıl Yapılır?

Satın almış olduğunuz Hibe Alma Rehberinden memnun kalmaz iseniz geri iade edebilirsiniz. Ancak müşterilerimiz için geri iade 1(bir) defaya mahsus ve en geç sistem içine ilk girildikten sonra ilk 3(üç) dakika içinde yapılmalıdır.

Hibe Alma Rehberi Satın Aldım, Ürün Değişim Nasıl Yapılır?

Satın almış olduğunuz Hibe Alma Rehberinden memnun kalmaz iseniz başka bir ürün ile değişim yoktur. Sadece satın aldığınız Hibe Alma Rehberini geri iade edebilirsiniz, müşterilerimiz için geri iade 1(bir) defaya mahsus ve en geç sistem içine ilk girildikten sonra ilk 3(üç) dakika içinde yapılmalıdır.

Hibe Alma Rehberi Satın Aldım, Süre Uzatımı Nasıl Yapılır?

Hibe Alma Rehberini 45 veya 120 günlük iki farklı opsiyonlar halinde satışa sunmaktayız. Satın aldığınız süre içinde süre uzatımı gerçekleştirebilir ve fiyat yönünden daha uygun olan süre uzatımı indiriminden yararlanabilirsiniz.

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Nedir?

Temsili Hibe Desteği Almış Proje Örneği(T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği) çeşitli yurt içi ve yurt dışı hibe ve faizsiz kredi desteklerine, aracı ve sözde proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden ulaşmanız için hazırlanmış, bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak KOBİ Uzmanı (Hibe Kurtları) tarafından doldurulmuş temsili hibe desteği almış örnek proje başvuru formlarıdır. Sizde başvuru yapmayı planladığınız yurt içi ve yurt dışı hibe destekleri için bu T.Hibe Desteği Almış Örnek Projelerden yararlanarak kendi hibe desteği başvuru formunuzu nasıl dolduracağınızı hemen öğrene bilirsiniz.

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde ‘’T’’ Ne Demektir ?

Ürün satış platformunda, ürün tanıtımlarında yer alan t.hibe desteği almış proje örneği demek; ‘’ temsili olarak hibe almış’’ temsili proje örneği anlamına gelir ve kısaca T. Hibe Desteği Almış Proje Örneği veya ilgili tanıtım metninin içeriğindeki bütünlük ve ses ahengi- kafiye – vb bozmamak için Hibe Desteği Almış Proje örneği adı ile geçebilir.( Müşteri hibe almış proje örnekleri veya t.hibe desteği almış proje örnekleri kelimesinden temsili olarak hibe almış proje örneği anlamını çıkarıp ,aldığı ürünün temsili hibe almış bir proje örneği olduğunu ve satın aldığı proje örneklerinde adı geçen kurum ve kuruluşların işletmelerin ,şirketlerin şirket yapılarının ve faaliyetlerinin tamamen hayal ürünü olduğunu kesin olarak kabul etmesi şartı ile ilgili satın alma işlemini yapar ,) Fakat bunlara rağmen satışını yapmış olduğumuz proje örnekleri sizin kendi projenizi kendinizin yaza bilmeniz için genel bir çerçeve oluşturmak için yeterli olabilir. Genel olarak proje nasıl yazılır hakkında bilgi verebilir ve bunun dışında hiçbir kullanım için uygun olmayabilir. Projelerde yer alan içerikte istatistik, veri, tablo, tahmin, vb. diğer proje unsuru olan başlıklar yani size ilgili yatırımı yapma veya yapmama konusu hakkında bilgi veren bütün unsurlar ile ilgili bilgiler kesinlikle firmamız görüşlerini yansıtmaz. Bu bilgiler ve kişiler tamamen hayal ürünüdür. Burada satışa sunulan T. Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri içinde yer alan bilgilerden ve bu bilgilerin sizin tarafınızda kendi projenizin yazımında kullanılması sonucunda karşılaşacağınız hukuksal ve ticari olmak üzere hiçbir konuda Brüksel Uzmanları Danışmanlık LTD ŞTİ ve çözüm ortakları danışmanlık firmaları hiç şart ve koşulda sorumluluk taşımaz. Bütün sorumluluk bu bilgileri hiçbir baskı ve zorlama altında kalmadan kullanmayı kabul eden ve kullanmak isteyen olarak siz değerli müşterimize aittir.

Burada Satışa Sunduğunuz T.Hibe Desteği Almış Proje Örmekleri Daha Önce Hizmet Sunduğunuz Müşterilerinize Mi Aittir ?

Hayır Proje Paylaş Sistemimiz kapsamında hiçbir müşterimize ait proje asla paylaşılmaz.Satışa  sunulan hiçbir proje örneğinde hiçbir müşterimize ait özel,kişisel ve sır niteliğinde bilgi ve belge kesinlikle yoktur.

Brüksel Uzmanları Danışmanlık ve Çözüm Ortağı 25 Danışmanlık Firması tarafından Proje Paylaş Sistemi kapsamında, yayım basım ve kullanım hakları gibi sair bütün yasal haklarının kendisine ait olduğu proje örneklerinin Proje Payla Sistemi Yayın Kurulu Tarafından eklemeler, çıkarmalar vb. diğer temsilileştirme-hayali isim ve kurum- yöntemleri ile yeniden üretilmesinin ardından Proje Paylaş Sistemi kapsamında t.hibe desteği almış proje örnekleri paylaşılmaktadır. Aksi halde kesinlikle paylaşılamaz ve yayınlanamaz.

Örneğin; Web sitemizde satışa sunulan t.hibe desteği almış proje örnekleri arasında yer alan KOSGEB Market Açma İş Planı Örneğinde; 25 m2’lik bir küçük mahalle bakkaliyesinin aylık ‘’net kazancı 1.500.000 TL ( bir buçuk milyon TL) olarak hesaplanmış ve buna paralel bu küçük mahalle bakkaliyesinin 1. Yıl sonunda il genelinde pazarın %30’una sonrada tek başına aynı yerde pazarın %75’ine sahip olacağı hayali olarak söylenmiştir.Yine tüm bunlara paralel olarak yeniden yazılıp kurgulanan ve aslı ile hiç bir ‘’real’’ ilişkisi kalmayacak düzeyde anonimleşen bu proje ve iş planı örneklerinde İller,Pazar profilleri, pazarlama ve satış hedefleri,satış stratejileri ,mali tablolar , vb. bütün veriler , her başlık yeniden düzenlenmiş ekleme ve çıkarmalar ile Temsilileştirilip , ‘’T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği’’ haline getirilmiştir.Ayrıca bu T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde yer alan demirbaş makine ve teçhizat için ise değişiklik yapılmıştır.Örneğin; Piyasa fiyatı gerçekte 20 TL olan bir 20cm*25cm*5cm mdf’den yapılma market rafı için 2.500 TL hayali fiyat yazılmıştır.Web sitemizde yer alan T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri asla kişisel veri içermez.Satın alacağınız T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde yer alan isimler , şehir, yatırım konusu vb diğer bütün unsurlar tamamen hayal ürünüdür.Web sitemizde satın alacağınız T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde yeniden yapılanan-düzenlenen- isim, şehir vb .diğer bilgiler her ne kadar hayal ürünü olsa da satın alan müşteri nezlinde  Hayali ‘’AHMET YILDIZ’ın’’ , Gerçek ‘’Ahmet YILDIZ’’ olarak algılanmasının önüne geçilmek içinde T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinde yer alan isim, şehir vb. gerçeklik hissi uyandıracak tüm unsurlar ,isim, şehir vb.ilgii içerik redaksiyon – geri dönüşsüz olarak silme işlemi- uygulanmıştır.

Dikkat edilirse Proje Paylaş Sistemi kapsamında neredeyse yok denecek kadar az düzeyde ARGE ve İnovasyon içerikli özel proje yer almaktadır.Bu projelerinin Proje Paylaş Sistem Kapsamına alınmamasının nedeni her ne kadar silme, eklem,çıkarma vb redaksiyon ve temsilileştirme  yapılırsa yapılsın içinde ARGE ve yenilik barındıran projeler kesinlikle sahibine aittir ve paylaşılması yasaktır.Bu tarz şahsına özel hazırlanan projeler kesinlikle Proja Paylaşım Sistemi kapsamında paylaşılmaz.

Neden T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Almalısınız?

 

-Çünkü internette veya çeşitli web sitelerde asla bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak doldurulmuş yeni ve güncel bir proje örneği bulamazsınız, bulsanız bile bu proje örnekleri ise ya eski ya yanlış yada güncelliğini yitirmiştir.(Buna karşılık T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri ilgili hibe desteği sunan kurum ve kuruluşların yeni hibe desteği başvuru formlarına en yakın dokümandır. Bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak KOBİ Uzmanları-Hibe Kurtları- tarafından doldurulmuştur. T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinden yararlanarak kimseye ihtiyaç duymadan kendi hibe desteği projenizi çok kolay ve hızlı bir şekilde tek başınıza hazırlayabilirsiniz.)

 

-Çünkü Ülkemizdeki hibe destekleri için Proje Yazarlığı Danışmanlığı fiyatları hem yüksek, hem de son yıllarda artan dolandırıcılık vakaları sebebi ile oldukça risklidir.(Buna karşılık T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerinin ücreti hem ekonomik hem de dolandırılma riski sıfırdır.)

 

-Çünkü Hibe Desteği başvurularınız için aracı ve proje yazarı firmalara yüksek ücretler ödeyerek Hibe Desteği Başvuru Formu hazırlatırsınız.(Buna karşılık T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği ile siz de aracı ve proje yazarı firmalara ihtiyaç duymadan bu örnek t.hibe desteği almış projelerden yararlanarak kendi hibe desteği başvuru formunuz olan projenizi çok kolay hızlı ve en ekonomik yoldan tek başınıza hazırlayabilirsiniz.)

 

Karar sizin!

Aracı ve sözde proje yazarları firmalara on binlerce lira ödeyip dolandırılmak mı?

Yoksa T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği satın alıp, bu proje örneğinden yararlanarak

En ekonomik

En kolay ve

En güvenilir yoldan

Tek başınıza kolayca, hibe desteklerine ulaşmak mı?

 

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Nasıl Kullanabilirim?

Hibe desteği başvuru formu olan proje dosyanızı hazırlarken, ihtiyacınız olan tek şey ilgili hibe desteği başvurunuz için bakıp örnek alabileceğiniz ve bu örnekten yola çıkarak kendi hibe desteği başvuru formunu hazırlayacağınız örnek bir proje dosyasıdır. Burada çeşitli hibe destekleri için hazırlanmış ve T.Hibe Desteği Almış (bütün bölümleri tam ve eksiksiz olarak doldurulmuş) yüzlerce proje örneği dosyası bulabilir ve bu örnek projelerden yararlanarak sizde kendi hibe desteği proje başvurunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Nasıl Görebilirim?

İlgili satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, size özel olarak aktifleştirilen kullanıcı adı ve şifreniz ile sistem içine girerek satın aldığınız T.Hibe Desteği Almış Proje Örneğini hemen inceleme ve yararlanma fırsatına erişirsiniz.

Satın aldığınız T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği size, kargo olarak matbuu şeklinde gönderilmez. Satın aldığınız ürünü sadece sistem içine girerek okuyabilirsiniz.

Satın aldığınız T.Hibe Desteği Almış Proje Örneğini kendi bilgisayarınıza indiremezsiniz. Satın aldığınız ürünü sadece sistem içine girerek okuyabilirsiniz.

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Nasıl Satın Alınır? 45-120 Günlük Satın Alma Nedir?

T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri 45 veya 120 günlük iki farklı opsiyonlar halinde satışa sunmaktayız. Bu sebeple ilgili satın alma bölümünde 45 günlük seçmiş iseniz 45 günlük, 120 günlük seçmiş iseniz 120 günlük satın aldığınız T.Hibe Desteği Almış Proje Örneklerini sadece size özel olarak aktifleştirilen kullanıcı adı ve şifreniz ile sistem içine girerek satın aldığınız süre kadar inceleme ve yararlanama fırsatına erişirsiniz.

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Satın Aldım, Geri İade Nasıl Yapılır?

Satın almış olduğunuz T.Hibe Desteği Almış Proje Örneğinden memnun kalmaz iseniz geri iade edebilirsiniz. Ancak müşterilerimiz için geri iade 1(bir) defaya mahsus ve en geç sistem içine ilk girildikten sonra ilk 3(üç) dakika içinde yapılmalıdır.

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Satıl Aldım, Ürün Değişim Nasıl Yapılır?

Satın almış olduğunuz T.Hibe Desteği Almış Proje Örneğinden memnun kalmaz iseniz satın almış olduğunuz proje örneğini bir başka proje örneği ile değiştirebilirsiniz. Ancak müşterilerimiz için bu ürün değişimi 1( bir) defaya mahsus ve en geç sistem içine ilk girildikten sonra ilk 3(üç) dakika içinde yapılmalıdır.

1(bir) defaya mahsus olan ürün (temsili hibe almış proje örnekleri için) değişim hakkınız sonrasından ürün iadesi, değişim, cayma hakkı ve para iadesi kesinlikle hiçbir şart ve durumu mazeret göstermeniz halinde asla karşılanmaz.

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Satıl Aldım, Süre Uzatımı Nasıl Yapılır?

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneğini 45 veya 120 günlük iki farklı opsiyonlar halinde satışa sunmaktayız. Satın aldığınız süre içinde süre uzatımı gerçekleştirebilir ve fiyat yönünden daha uygun olan süre uzatımı indiriminden yararlanabilirsiniz.

T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği Satıl Aldım, Bu Örnekten Yararlanarak Bende Kesinlikle Hibe Desteği Alabilir Miyim?

Satın almış olduğunuz ürünün(t. hibe desteği almış projenin veya hibe alma rehberinin ) iş fikriniz ,işletmeniz veya oluşturmak istediğiniz proje konusu ile tamamen (%100) aynı olması ve örtüşmesi halinde bile (satın aldığınız bu t. Hibe desteği almış proje örneğinin birebir aynısını yazmanız halinde ilgili hibe veren kurum ve kuruluşlarca, hibe alacağınız kesin değildir). Satın aldığınız proje örneklerine bakarak hiçbir değişiklik yapmadan veya değişiklik yaparak bu proje örneklerine bakıp kendi projenizi yazmış olsanız bile ilgili hibe veren kurum ve kuruluşların size hibe veya kredi vermesi konusu asla kesin değildir.Firmamız ve Çözüm Ortağı Danışman firmalarımızın böyle bir taahhüdü yoktur Satın aldığınız proje örneklerine bakarak hazırladığınız projeler için hibe alamamanız durumundan Firmamız ve Çözüm Ortağı Danışman Firmalarımız sorumlu değildir. Buna paralel size sağladığımız t.hibe desteği almış proje örnekleri veya hibe alma rehberleri ile hibe almanız durumunda alacağınız hibeye veya diğer yurt içi ve yurt dışı kredi ve fonlara ortak olmadığımız gibi, hibe alamamanız veya firmanızın çeşitli maddi ve manevi zarara uğramasından Brüksel Uzmanları danışmanlık veya çözüm ortağı danışmanlık firmalarımız hiçbir şart ve koşulda asla sorumlu değildir.

Destek Alma Garantili Özel Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Yurt içi ve yurt dışı hibe, teşvik ve kredilere KOBİ, Girişimci ve İşletmelerimizin aracı ve proje yazarı firmalara ihtiyaç duymadan tek başlarına erişmeleri yönünde hazırlanan Aracısız Hibe Alma Çözümlerine (Hibe Alma Rehberleri ve T.Hibe Desteği Almış Proje Örnekleri) rağmen kimi müşterilerimiz, hibe desteklerine alanında profesyonel KOBİ Uzmanları(Hibe Kurtları) refakatinde erişmeyi tercih etmektedir. Müşterilerimizin Özel Danışmanlık taleplerini karşılamak için sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmetine ‘’Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti ‘’ denir.

Neden Destek Alma Garantili Özel Danışmanlık Hizmeti Almalısınız?

 

-Çünkü Ülkemizdeki hibe destekleri için Proje Yazarlığı Danışmanlığı fiyatları hem yüksek, hem de son yıllarda artan dolandırıcılık vakaları sebebi ile oldukça risklidir.( Buna karşılık, gerek Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya Çözüm Ortağı Danışman Firmalarımızdan alacağınız danışmanlık hizmetleri için Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde hangi hizmeti, hangi sürede ve hangi standartlarda alacağınız detaylı olarak belirtilir. Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile hiçbir risk almadan ve alacağınız hizmetleriniz tamamen hukuki olarak güvence altına alarak ve dolandırılamadan hibe desteği almanın konfor ve rahatını yaşarsınız.)

 

-Çünkü internette veya çevrenizde bulunan hiçbir danışmanlık firması size hibe alacağınız konusunda %100 Destek Alma Garantisi vermez.( Buna karşılık, gerek Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya Çözüm Ortağı Danışman Firmalarımızdan alacağınız danışmanlık hizmetleri için %100 Kesin Destek Alma Garantisi sunmaktayız.)

 

-Çünkü internette veya çevrenizde bulunan hiçbir danışmanlık firması size sunacağı hizmetler için Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi sunmaz. ( Buna karşılık, gerek Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya Çözüm Ortağı Danışman Firmalarımızdan alacağınız danışmanlık hizmetleri için hangi hizmeti, hangi sürede ve hangi standartlarda alacağınız detaylı olarak belirtilir. Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile hiçbir risk almadan ve alacağınız hizmetleriniz tamamen hukuki olarak güvence altına ve dolandırılamadan hibe desteği almanın konfor ve rahatını yaşarsınız.)

 

-Çünkü internette veya çevrenizde bulunan hiçbir danışmanlık firması hibe desteği alamamanız durumunda size aynı gün içinde %100 ücret iadesi yapmaz.(Sizinle yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile hangi hizmeti, hangi sürede ve hangi standartlarda alacağınız detaylı olarak belirtilir. Ayrıca size sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti ile vaat etmiş olduğumuz hibe desteğini alamaz ise bize ödemiş olduğunuz ücretin tamamı aynı gün içinde size geri iade edilir. Ücret iadesi ve şartları Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesinde açıkça belirtilmiştir.)

 

-Çünkü internette veya çevrenizde bulunan danışmanlık firmalarını ücretleri oldukça yüksek ve size sunulacak olan danışmanlık hizmetin niteliği düşüktür. (Sizinle yapılan Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi ile hangi hizmeti, hangi sürede ve hangi standartlarda alacağınız detaylı olarak belirtilir. Ayrıca size sunmuş olduğumuz danışmanlık hizmeti fiyatları 5. Yılımıza Özel Net %60 indirimlidir.)

 

Karar sizin !

İnternette veya çevrenizde kim olduğu, ne olduğu belli olmayan,

Aracı ve sözde proje danışmancılarına binlerce lira ödeyip dolandırılmak mı?

Yoksa %100 Kesin Destek Alma Garantili ve Sözleşmeli

Ücret İade Garantili Brüksel Uzmanları Danışmanlık Mı?

 

81 İlin Tamamı İçin Destek Alma Garantili Özel Danışmanlık Hizmetiniz Var Mı?

Genel merkezimiz Van YYÜ Teknokent olmak üzere, gerek genel merkezimizden gerekse diğer illerde yer alan Çözüm Ortağı Danışman Firmalarımız marifeti ile 81 ilimizin tamamı için çeşitli yurt içi ve yurt dışı hibe, teşvik ve kredi destekleri için Özel %100 Kesin Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesi Nedir?

Müşterinin başvuru yapmak istediği destek programına göre hazırlanan, müşterinin danışmanlık firmamızdan hangi hizmeti, hangi sürede ve hangi yüksek standartlarda alacağının madde madde belirtilip müşterinin alacağı hizmetleri hukuki olarak koruma altına alan ve müşteriye hibe desteği alınamaması durumunda, ödemiş olduğu ücretin geri iade edileceğinin açıkça yazıldığı hukuki sözleşmedir.

Neye Göre Destek Alma Garantili Özel Danışmanlık Hizmeti Sunmaktasınız?

Hibe desteği alma garantisi, ilgili hibe programı kapsamında işletme anamnezi (ilgili hibe programı ve işletmenin mali & operasyonel kapasitesi göz önüne alınarak sektörel deneyim ve tecrübelerimize dayanmaktadır.) yapıldıktan sonra verilmektedir.

Gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı hibe ve fon sağlayan hiçbir kamu kurum ve kuruluşu ile gerek lokal gerek organik gerekse ticari bir ortaklık bağımız yoktur.

Destek Alma Garantili Özel Danışmanlık Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

İletişim bölümünde yer alan ilgili başvuru formunu doldurmak veya iletişim bölümünde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Destek Alma Garantili Özel Danışmanlık Hizmeti Fiyatları

5. yılımıza özel Destek Alma Garantili Danışmanlık Hizmet fiyatlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

 

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler