Logo Logo
Neden Proje Paylaş Sistemini Tercih Ettiler?

Proje Paylaş Sistemi dahilinde bizimle çalışıp Çözüm Ortağı Olan Danışmanlık Firmalarının proje paylaşma konusunda bizi tercih etmelerinin sebepleri;

GÜÇLÜ VE KURUMSAL  ALT YAPI ;

Brüksel Uzmanları Danışmanlık sektörü kapsamında tamamen kurumsallaşmış bir  firmadır. Danışmanlık iş kolunda firma içinde müşteri ilişkileri, Call Center Ekibi ,İnternet Pazarlama vb.  KOBİ Proje Yönetim Uzmanlarından oluşan farklı departmanları ile tek bir merkezden ülke  geneli koordinasyonu sistematik olarak sağlamaktadır.

NİTELİKLİ KOBİ UZMANI KADROSU;

Proje Paylaş Sistemi Hibe başvurusu yapmak isteyen  KOBİ’leri detaylı olarak bilgilendirir ve hibe almaya uygun olan proje  başvurusu  yapmak isteyen nihai müşterileri Proje Paylaş Sistemi DANIŞMAN HAVUZUNDA yer alan danışmanlık firmalarına  yönlendirilir veya  Proje Paylaş Sistemine özel proje  hazırlatmak isteyen KOBİ’lerin proje  başvurularını yapar.

GÜVEN;

Proje Paylaş Sistemine üyelik yapan ve gerek proje paylaşan gerekse proje yazan danışmanlık firmaları ile Proje Paylaş Sistemi ÇÖZÜM ORTAKLIĞI PROTOKOLÜ ile ortaklık şartları belirlenmiş ve hukuki olarak teminat altına alınmıştır.

ŞEFFAFLIK & DÜRÜSTLÜK;

Proje Paylaş Sistemine üyelik yapan Çözüm Ortağı Danışman Firmalar ister bilgisayardan, isterler ise cep telefonlarından Proje Paylaş Sistemi içinde yer alan kullanıcı modüllerinde hangi projeleri satışa sunulmuş,  kaç adet satılmış, hangi projelerinden ne kadar gelir elde etmiş vb. bilgilerini anlık olarak online olarak görebilir.

GİZLİLİK;

Proje Paylaş Sistemi ile  paylaşmaya karar  verdiğiniz ve Proje Paylaş Sistemi yolu ile bize iletmiş olduğunuz proje örneklerinin tamamı eksik, yanlış veya güncelliğini yitirmiş olarak kabul edilip  ilgili proje örneğiniz PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ Yayın Kurulu Tarafından eklemeler, çıkarmalar vb. diğer temsilileştirme-hayali isim ve kurum- yöntemleri ile yeniden üretim yapılır. Yeniden meydana getirilen ve aslı ile hiçbir bağ ilgisi  kalmayan bu proje örnekleri PROJE PAYLAŞ SİSTEMİ kapsamında T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği adlı ile satışa sunulur.

ONLİNE PROJE OKUMA SİSTEMİ;

Proje  satışı yapan platformlarımız marifeti ile ürün alan müşteriler satın aldıkları projeleri Proje Paylaş Sistemi PROJE SATIN ALMA sisteminden online okuya bilmektedir. Bu projeleri sistem  gereği  kendi bilgisayarlarına indiremez ve kopyalayamaz. Bu sebep ile sistemimiz üzerinden paylaşılan T.Hibe Desteği Proje Örnekleri imkanlar dâhilinde korunmuş olur ve internette kolay paylaşımı engellenmiş olur.

ÜCRETSİZ ÜYELİK VE DİĞER OLANAKLAR ;

Proje Paylaş Sistemi tarafından yapılan sanal pazarlama yatırımları, pazarlama maliyetleri ve diğer satış  maliyetleri tamamen  firmamız öz kaynakları tarafından karşılanmaktadır. Ürün pazarlama satış reklam giderleri vb. diğer  gideler Proje Paylaş Sistemi tarafından karşılanır. Proje Paylaş Sistemine üyelik  yapan danışmanlık firmaları  herhangi bir ücret ödemezler.

HAKLAR VE GÜVENCELER ;

Proje Paylaş Sistemine üyelik yapılan (gerek t. Hibe desteği almış proje örneği paylaşılan, gerekse proje yazmak isteyen firmalar arasında ) firmalar ve Proje Paylaş Sistemi ile yapılan çözüm ortaklığı protokolü ile tarafların hizmet şartları, hizmet ücretleri  oranlar vb. konular hukuki güvence altına  alınmıştır.

Meraklısı İçin Proje Paylaşım Sistemi Özel Notları

Proje Paylaş Sistemi genelinde 1012 iç bağlantı-köprü- vardır.

Sistemin tamamı  260.000X 102 modülden-sayfadan- oluşmaktadır.

Görünen veriler sistemin 1/3’ü’dür, bu bile A4 kağıt kolileri halinde üst üste  konulduğunda 6,5 katlı bir bina yüksekliğindedir.

Sistemin yapımında 39 KOBİ Uzmanı (Hibe Kurdu) , 3 Yazılım, 2 Tasarım Uzmanı  fiili olarak toplam 820.000 dk yani hiç durmadan geçeli gündüzlü 569 güne denk olacak şekilde çalışmıştır.Bu süre bile  ‘’bir tek insan gücü ile  ortalama bir insan ömrüne oranlandığında 38 yılla denk ‘’ gelmektedir.

Sistemin tamamının bitmesi için 359 toplantı,

18.532 adet telefon görüşmesi ,(112.724 dk yani hiç durmadan geceli gündüzlü 78 gün telefon ile konuşmak.)

17.752 porsiyon -fast food-hamburger,veya et dürüm + ayran veya Cola Turka tüketilmiştir.

Kaç bardak çay içilmiş onu hesaplamadık :)

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler