Logo Logo
Hibe Alma Garantili Danışmanlık Hizmet Paketi

‘’Sürümden Değil , Dürüstlükten Kazanıyoruz !’’

Şenay HARMAN

Brüksel Uzmanları Şirketi

Danışmanlık Hizmetleri Yönetim Müdiresi

Çileğin iyisi kokusundan, Profesyonel Danışmanın Kalitelisi %100 Hibe  Garantisinden belli olur.

Bizden veya ilinizde faaliyette bulunan Çözüm Ortağı Firmalarımızdan Özel Proje  Hazırlama Hizmeti satın alan binlerce  işletme ve girişimciye sunmuş olduğumuz %100 Hibe Desteği Alma Garantili Danışmanlık Hizmet Paket Programımız aşağıda genel  hatları ile yer almaktadır. Bu hizmetler ilgili Danışmanlık Hizmet Garantisi Sözleşmesi ile güvence ve teminat altına alınan müşterilerimiz için %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı olarak  sunulur;

-Başvuru  evrak ve işlemleri konusunda danışmanlık.

(İlgili hibe desteği için özel proje hazırlatmak isteyen müşterilerimizin tamamına  Brüksel Uzmanları Danışmanlık veya Çözüm Ortağı Danışman Firmamız tarafından deneyimli bir KOBİ Uzmanı atanır. Bu uzman işletmenizin için  başvuru yapmayı düşündüğünüz hibe programı için  gerekli resmi işlemler ve  hazırlamanız gereken evraklar konusunda sizi ilgili başvuru  evrak ve işlemleri tam ve doğru olarak  hazırlamanız konusunda size hizmet sunar Böylece En hızlı ve en doğru şekilde başvuru evrak ve işlemleri hazırlanmış olur.)

-%100 Kesin Hibe Alma Garantili Proje Hazırlanması ve varsa ilgili proje başvuru veri tabanına yüklenmesi.

(İşletmeniz için atanan KOBİ Uzmanı ilgili hibe  desteği başvurusu için sizinle yüz yüze iletişine  geçip Hibe Dosyanızı  hazırlamak için işletmenize özgü bilgi ve evrakları sizden alır ve bu bilgi ve evraklar ışığında hibe proje dosyanızı tam  eksiksiz olarak hazırlar. Geriye sadece hibe dosyanızın sizin tarafınızdan isterseniz  bizim refakatimiz ile ilgili hibe desteği sunan kuruma teslim edilmesi kalır)

-Hibe Desteği Projenizin onaylanmasının( hibe almaya hak kazanmasının) ardından 4 ay boyunca hibe alma süresi ve işlemleri konusunda sözel danışmanlık devam eder.

( Hibe Desteği başvurunuz  hibe almaya hak kazandıktan sonrada  aldığınız danışmanlık hizmeti 4 ay ücretsiz olarak devam eder. Bu 4 aylık süre içinde gerek  hibe alma  süreci ile ilgili yapılması gereken iş ve işlemler gerekse  aklınızdaki diğer  sorular konusunda  en doğru en güncel bilgi size özel olarak atanan  ve projenizi  hazırlayan KOBİ Uzmanlarından sizlere  sağlanır.)

Üstte  bütün detayları ile belirtilen Özel Proje  Hazırlatma Paket Programı ile yurt içi ve yurt dışı hibe  ve fon kaynaklarına  alanında uzman KOBİ Danışman Desteği ile  hiç bir risk almadan hibe projeniz onaylanmaz ise ( hibe alamaz iseniz) para iade garantisi ile  hemen sizde ulaşa bilirsiniz.

Danışman Havuzumuzda yer alan Hibe Kurdu danışman firmaları incelemek için tıklayınız.

Sizden önce Danışman havuzumuzda yer alan HİBE KURDU danışman firmalardan hizmet alan şanslı referanslarımızı incelemek için tıklayınız.

Size  en yakın Hibe Kurtları’na  soru  sormak  ve hibe  destekleri  hakkında  daha   fazla  bilgi alıp iletişime  geçmek için tıklayınız.

Standart Danışmanlık Hizmet Garanti Sözleşmesini buradan inceleye bilirsiniz.

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler