Logo Logo
Hibe, Teşvik Ve Faizsiz Kredi Desteği Almak İsteyen, İşletme Ve Girişimcilerin Yapmış Olduğu En Büyük Hata!

İnternette çeşitli özel sitelerde yer alan hibe, teşvik ve kredilere ait bilgiler hem yüzeysel hem de eski olup güncelliğini yitirmiştir. ( ‘’tabir yerinde ise çöp niteliğinde olup nerdeyse M.Ö. İlk proje Çağına Aittir.’’) Durum böyle olunca hibe ve krediler konusunda KOBİ ve işletmeler  Aracı ve proje yazarı firmalardan bilgi almak durumunda kalmaktadır. Fakat hiçbir  aracı ve proje  yazarı firma, siz  onların  nihai  müşterisi  olmadan( yani binlerce lira proje  yazımı ücreti ödemeden)  sizlere  saatlerce  hibe  teşvik ve krediler   hakkında  detaylı bilgilendirme yapmaz. Bir proje yazarı firmanın kendisine müracaat eden herkese ilgili hibe ve kredi  hakkında  detaylı bilgi vermesi  demek bu firmanın saatlerce  ücretsiz  çalışması  anlamına  gelir, bu  durum ise ticaretin tabiatına aykırıdır.

Devamını Oku...

Bir çok  KOBİ, yatırımcı ve girişimci hibe hakkında  bilgi  almak için aracı firmalara  binlerce lira  proje hazırlatma hizmet  bedeli öder ve hakkında  hiçbir şey bilmediği  hibe  alma  süreçlerine girip  ilgili süreç içinde hibe  desteği aşamaları  ve detaylarını öğrenir. Bu aşamada  kimi işletmeler  zorlanmazken kimi işletme ve KOBİ’ler ise sıkıntı ve zorluk  yaşar ( örneğin   hak  ediş esasına göre  ödeme  alma, nakit  teminat  veya ipotek  gösterme  vb.)Durum  böyle olunca bazı işletme ve  KOBİ’ler ‘’bilsem  girmezdim’’ diye  memnuniyetsizliklerini ifade ederler.Bu ve benzeridurumlar gibi hibe ve krediler konusunda yeterince araştırma yapmayan işletme ve KOBİ’ler için bazen daha trajik durumlara da neden olmaktadır. Genelde de  durum  böyledir  çünkü hiçbir  proje  yazarı aracı firma, nihai  müşterisi olmayan birine  saatlerce ‘’bu hibe desteği için  bunu böyle,  şunu şöyle  yapman gerekecek  bu aşamaya  geldiğinde şunu  bu aşamada ise  bunu yapman senin için en iyisidir’’ diye anlatamaz çünkü  siz o firmanın nihai müşterisi  değilsiniz, proje yazarı firma   size ( siz bu firmaya  binlerce lira proje hazırlama bedeli ödemişsiniz gibi) saatlerce  hiçbir ücret almadan  ilgili hibe desteği sunan  kurumdan nasıl ve hangi şartlarda  hibe  desteğini alacağını ve hibe  alma  sürecinde  neyi nasıl yapman gerektiğini ‘’bütün ayrıntı ve püf noktalarıyla  anlatmaz. ‘’

Devamını Oku...

Üstte belirtildiği gibi hibe başvurusu, hibe alma aşaması ve hibe süreci  hakkında üstte  detaylı olarak  anlatılıp  belirtildiği üzere  Hibe Başvuru, Hibe Süreci vb. aşamalarda sürprizler ile karşılaşmak istemiyor, ülkemizdeki astronomik proje  hazırlama ve danışmanlık ücretlerini ödemeden yakınıyorsanız Hibe Alma Rehberi tam size  göre;

 Web sitemizde yer alan ve alanında deneyimli KOBİ Uzmanları( Hibe Kurtları)  tarafından sizler için özel olarak hazırlanan Hibe Alma Rehberlerini inceleyebilir. Başvuru yapmayı planladığınız ve başvuru yapmak istediğiniz hibe  ve faizsiz kredi  destekleri hakkında  en doğru ve güncel bilgileri hemen öğrene bilirsiniz.

Web sitemizde çeşitli yurt içi ve yurt dışı Hibe ve Kredileri için hazırlanmış  güncel hibe  rehberleri ile aracı firmalara on binlerce lira  danışmanlık hizmet  bedeli ödemeden sizde Hangi Hibe programı işletmeniz ve sizin için en uygun ? Bu hibe  programına  kimler   başvuru yapabilir ? Başvuru için gerekli olan evraklar ve işlem  basamakları  nelerdir ? Hibe  Başvuru süreci, hibe  başvuru aşaması, hibe alma  süreci  hakkında  detaylı bilgi alabilir. Üstelik  Hibe Alma Rehberinde  yer alan T.Hibe Desteği Almış Proje Örneği ile  kendi  hibe proje  başvuru formunuzu çok kolay ve hızlı bir şekilde  hazırlaya bilirsiniz.

Devamını Oku...

Bu marifet ile ilgili Devlet  hibe ve kredilerinden azami ( en yüksek)  derecede  faydalana bilirsiniz. Devlet hibe ve kredileri konusunda aracı  firmalara  başvurup  binlerce lira danışmanlık hizmet  bedeli ödemek yerine web sitemizden rehber satın alan binlerce  müşteri  referansımızı inceleyiniz.

Web sitemizde  satışa sunulan  ve KOBİ Uzmanları ‘’Hibe Kurtları’’ tarafından sizler için özel olarak  hazırlanmış bu ‘’Hibe Alma Rehberleri ‘’hakkında  daha  fazla  bilgi almak için tıklayınız. Web sitemizde satışa  sunulan ve çeşitli yurt içi ve yurt dışı Hibe ve Kredi Destekleri için özel olarak  hazırlanmış onlarca ‘’Hibe  ve Kredilerini Alma  Rehberi’’ ile  sizde bu hibe  ve kredilere  aracı  ve  proje yazarı firmalara on binlerce lira ödemeden hemen çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşa bilirsiniz.

 

 Hibe Kurduna Soru Sormak İçin Tıklayınız

Hibe Kurtlarından Tavsiyeler